آئین عمامه گذاری طلاب حوزه علمیه میبد در مصلای نماز جمعه برگزار شد+ تصاویر - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

در آستانه میلاد پیامبر اعظم(ص) و آغاز هفته وحدت؛


با حضور مدیر حوزه های علمیه کشور مراسم عمامه گذاری طلبه های شهرستان میبد در آستانه میلاد پیامبر اعظم(ص) و آغاز هفته وحدت در مصلای نماز جمعه این شهرستان برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، در آستانه میلاد پیامبر اعظم(ص) و آغاز هفته وحدت با حضور آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور مراسم عمامه گذاری علی تولایی و علی دهقانی از طلاب حوزه علمیه حجت بن الحسن(عج) میبد در مصلای نماز جمعه این شهرستان برگزار شد.

آیت الله اعرافی در این مراسم بیان داشت: لباس روحانیت بسیار مقدس است لذا باید قداست آن حفظ شود و روحانیون نباید کارهایی که موجب زیر سوال بردن روحانیت می شود انجام دهند.

وی افزود: شما باید با علم کامل و وافی سرباز شجاع امام زمان (عج) باشید.

مدیر حوزه های علمیه کشور خواستار تلاش طلاب جوان برای عمل به وظیفه تبلیغی و مسئولت انها در آین زمینه شد و بیان کرد: طلاب دارای جایگاه مهم و تاثیرگذار در تبلیغ معارف بلند اسلام و اهل‌بیت(ع) و افزایش معرفت دینی در جامعه هستند.

وی با بیان اینکه طلاب جوان باید توجه به ولایت فقیه را الگو و در اولویت خود قرار دهند، گفت: ولایتمداری شعار و حرف زدن نیست بلکه باید در دین‌داری و اخلاق ‌مداری و عمل ولایتمداری ثابت شود.

آیت الله اعرافی در پایان اظهار داشت: طلاب در مسیر ولایت فقیه یک جهت گیری روشن و مشخص دارند که همان فرمایشات و راه مقام معظم رهبری است.

انتهای پیام/اد

 

 
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.