Skip to Content

گزارش تصویری؛


از برترین های رشته فوتسال آکادمی ستاره سازان میبد تجلیل به عمل آمد.

به گزارش میبد خبر، فرمانده سپاه ناحیه مقاومت میبد با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی بسیج گفت: فعالیت‌های چشمگیری در حوزه ورزش در حال انجام است از جمله می‌توان به راه‌اندازی رشته‌های مختلف رزمی ، فوتبال ، والیبال و… و فضاسازی برای انجام این فعالیت‌ها و ایجاد سالنی مجهز به کلیه امکانات بدن‌سازی برای استفاده ورزشکاران اشاره کرد.

مصطفی بهشتی از اجرای طرح شهید بهنام در پنج مدرسه با هدف ارتباط برقرار کردن بین خانه، مسجد و پایگاه برای تربیت و پرورش هشت میلیون جوان انقلابی پای کار در کشور از جمله این شهرستان خبر داد.

وی با اظهار امیدواری به جذب جوانان برای فعالیت‌های ورزشی و دوری آنها از فضای مجازی به عنوان راهگشایی برای اجرای برنامه‌های آینده نظام انقلاب اسلامی یاد کرد.

همچنین بنا بر اعلام مدرسه فوتسال ستاره سازان میبد این آکادمی با همراهی و پشتیبانی پایگاه مالک اشتر « بشنیغان » و حوزه یک یاثارالله راه‌اندازی شد.

این آکادمی ۱۳۰ نفر در سه رده سنی ۶ تا هشت سال، هشت تا ۱۰ سال و ۱۰ تا ۱۴ سال را تحت آموزش خود دارد که تا به حال صاحب رتبه‌های برتر در مسابقات شهرستانی و استانی نیز شدند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.