Skip to Content


اولین کارگاه آموزشی "ايده شوي تخصصي " در یزد برگزار می شود+ پوستر


اولین "ايده شوي تخصصي " با عنوان "كسب و كارهاي موفق و كارآفريني در گياهان داروئي" در بهمن ماه سال جاری برگزار می شود.

به گزارش میبد خبر، مرتضی محسن زاده عضوسازمان جهاد دانشگاهی یزد در رابطه با این دوره آموزشی بیان داشت: با توجه به اهميت توسعه كشت و فرآوري گياهان داروئي در اقتصاد كشور و نقش آن در تحقق اقتصاد مقاومتي و جايگاه اقتصاد دانش بنيان در سياستهاي كلان و نقشه جامع علمي كشور و همچنين نقش مراكز علمي و دانشگاهي در توسعه كسب و كار و كارآفريني مبتني بر دانش و فناوري و ضرورت حمايت از ايده هاي نوآورانه و تبديل اين ايده ها به محصولات فناورانه قابل ارائه به بازار با توان رقابت با محصولات خارجي و توسعه كسب و كارهاي فناورانه،مركز رشد گياهان داروئي جهاد دانشگاهي با مشاركت سازمان تجاري سازي فناوري و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهي اقدام به برگزاري رويداد ايده شو با عنوان "كسب و كارهاي موفق و كارآفريني در گياهان داروئي" در  26بهمن  سال جاري مي نمايد. 

وی هدف از برگزاری این «ایده شو» را پرورش قدرت خلاقيت و ايده پردازي در يك محيط دوستانه و علمي به منظور ايجاد فرهنگ نوآوري،جذب سرمايه گذار و تجاري سازي ايده هاي نو و فناورانه در حوزه گياهان داروئي عنوان کرد. 

عضوسازمان جهاد دانشگاهی یزد در ادامه افزود: تمامي دانشجويان،دانش آموختگان و كساني كه در حوزه گياهان داروئي داراي دانش و يا تجربه حرفه اي مي باشند، مي توانند با شركت در اين رويداد ،ايده و طرح خود را به معرض داوري گذاشته و در صورت پذيرش از حمايت هاي مركز رشد گياهان داروئي جهاد دانشگاهي برخوردار شوند. ضمن اين كه به نفرات اول تا سوم جوايز نقدي اهدا خواهد شد امكان جذب حامي مالي و سرمايه گذار براي ايده هاي برگزيده نيز وجود خواهد داشت. 

محسن زاده در پایان توضیح داد: ثبت نام در اين رويداد از طريق سامانه اينترنتي جهاد دانشگاهي fjdyazd.com انجام مي پذيرد. علاقه مندان و متقاضيان شركت در برنامه مي توانند همه روزه در ساعات اداري با شماره تلفن هاي 32722941 و 32727693 تماس بگيرند.

انتهای پیام/اد 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.