Skip to Content


اولین همایش ملی وکالت، اخلاق، حقوق و فقه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد برگزار شد


این مراسم صبح روز پنج شنبه 27 آذرماه با حضور اساتید، دانشجویان و مسئولین شهرستان های میبد و اردکان برگزار شد.

به گزارش میبدخبر: اولین همایش ملی وکالت، اخلاق، حقوق و فقه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد برگزار شد.

در این مراسم که صبح روز پنج شنبه 27 آذرماه به اجرا در آمد با حضور اساتید، دانشجویان و مسئولین شهرستان های میبد و اردکان برگزار شد.

لازم به ذکر است بیش از 380 مقاله با نظر هیئت داوران در این همایش مورد پذیرش قرار گرفته است.

برگزار کنندگان این همایش هدف از برگزاری این همایش را بررسي ماهيت فقهي و حقوقي عقد وكالت و آثار حقوقي آن، حق برخورداري از وكيل دادگستري كه يكي از مهمترين حقوق بشريت مي باشد و ساير موضوعات مرتبط با وكالت در حوزه حقوق، فقه وحقوق بیان کردند.

گفتنی است دانشکده حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد با قدمت بیش از ۲۰ سال فارغ التحصیلان زیادی در دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد داشته و دارد و به تازگی در دوره ی دکتری حقوق پذیرش دانشجو دارد.

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.