Skip to Content

پس از چهار روز؛

اولین نمایشگاه تخصصی صنایع دستی در اشکذر به کار خود پایان داد +تصاویر


اولین نمایشگاه تخصصی صنایع دستی و چرم بعد از چهار روز فعالیت در کانون خاتم الانبیا اشکذر به کار خود پایان داد.

به گزارش میبدخبربه نقل از نسیم صادق، اولین نمایشگاه تخصصی صنایع دستی و چرم بعد از چهار روز فعالیت در کانون خاتم الانبیا اشکذر به کار خود پایان داد.

در این نمایشگاه کوچک، صنایع و محصولات دست ساز چرمی و مسی برای مدت چهار روز در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفت.

نکته قابل توجه در برگزاری این نمایشگاه، همت یکی از بانوان است که با به کار بردن خلاقیت خود توانست محصولات دست ساز خود را به مردم عرضه کند.

وی در گفت وگو با خبرنگار نسیم صادق، با اشاره به این که بانوان می توانند با اندکی خلاقیت، فعالیت اجتماعی و اقتصادی خود را افزایش دهند گفت: متاسفانه امروزه بانوان دچار روزمرگی شده اند و می توانند با به کار بردن خلاقیت  خدادادی و ذاتی خود، مشغولیت سالم و به صرفه ای را برای خود ایجاد کنند.


رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.