Skip to Content

با حضور رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور و وزیر بهداشت

اولین مرکز مهارت آموزی پدافند غیر عامل کشور در یزد افتتاح شد


اولین مرکز آموزش و مهارت آموزی پدافند غیرعامل کشور با حضور رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور و وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی در یزد افتتاح شد.

به گزارش ميبد خبر، اولین مرکز خیرساز آموزش و مهارت آموزی پدافند غیر عامل کشور با حضور سردار«غلامرضا جلالی»رییس سازمان پدافند غیر عامل کشور،«سیدحسن قاضی زاده هاشمی»وزیر بهداشت و جمعی از مسئولان استانی در یزد افتتاح شد.

این مرکز با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال با تکیه بر اصل شبیه سازی وقایع احداث شده است.

مرکز مهارت آموزی پدافند غیر عامل یزد نقطه عطفی در آموزش پدافند غیرعامل در حوزه مواد شیمیایی، بیولوژیک، رادیو اکتیو، انفجاری و هسته ای است، تا گفتمانی مشترک بین نیروهای درگیر در حیطه پدافند غیرعامل اعم از جامعه پزشکان، آتش نشانی، ناجا، هلال احمر و دیگر نهادهای مرتبط ایجاد کند .

گفتنی است؛ مرکز آموزش و مهارت آموزی پدافند غیر عامل یزد در فلکه دوم آزاد شهر، خیابان ابوریحان بیرونی، به نام زنده یاد جوکار احداث شد.

ایسنا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.