Skip to Content


اولین روز ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراها در میبد پایان یافت


ثبت نام از داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا صبح روز دوشنبه ششم اسفند در سراسر کشور آغاز شد و تا6فروردین در تمامی فرمانداری‌ها و بخشداری‌های سراسر کشور انجام می‌شود.

به گزارش میبد خبر، فرآیند ثبت‌نام داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر در اولین روز ثبت‌نام داوطلبان این دوره از انتخابات در فرمانداری میبد به پایان رسید.

به گفته سید محسن فلاح رئیس ستاد انتخابات شهرستان میبد براساس آخرین آمار، طی امروز ثبت نام 4 نفر قطعی شده است. 

محمد شیبانی بخشدار مرکزی میبد از ثبت نام 1 نفر در روز نخست ثبت نام انتخابات شوراها در بخش مرکزی میبد خبرداد.

رییس ستاد انتخابات شهرستان میبد بیان داشت: داوطلباني كه به هردليل موفق به اخذ گواهي عدم سوءپيشينه نشده اند، ضروري است تا هنگام ثبت نام ،فرم خوداظهاري" را تكميل نمايند.لازم به ذكر است داوطلب بايد قبل از پايان مهلت بررسي صلاحيت در هيئت اجرايي، گواهي سوءپيشينه را ارائه كند.

وی افزود:  ثبت نام انتخابات شوراها از ٣٠ اسفند آغاز خواهد شد و تا ٦ فروردين ادامه خواهد داشت، نكته اى كه شايد بد نباشد عزيزان كانديداها بدانند اين است كه در هنگام ثبت در سامانه ى جامع انتخابات به مشخصات شناسنامه اى  پدر، مادر، همسر و فرزندان نياز است. ( شماره شناسنامه ، كد ملى ، تاريخ و محل تولد و محل صدور) . لذا عزيزان كانديدا جهت سهولت در امر ثبت نام بهتر است كه مشخصات فوق الذكر را نيز به همراه داشته باشند.

فلاح در پایان به داوطلبان توصیه داشت: پيش بينى مى شود كه در روزهاى پايانى ثبت نام، حجم مراجعات به فرماندارى زياد باشد و زمان ثبت نام طولانى شود لذا به داوطلبان توصيه مى شود كه در همين روزهاى ابتدايى جهت ثبت نام مراجعه نمايند و ثبت نام را به روزهاى آخر موكول ننمايند.

انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا جمعه ۲۹ اردیبهشت‌ماه سال ۹۶  همزمان با انتخابات دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری برگزار می‌شود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.