Skip to Contentمراسم اختتامیه اولین دوره مسابقات فوتسال بانوان شهرستان میبد جام شهرداری یادمان شهید درویشی، با شرکت 7 تیم از میبد و اردکان در محل سالن شهدای میبد برگزار شد.

به گزارش  میبد خبر، در مراسم اختتامیه اولین دوره مسابقات فوتسال بانوان شهرستان میبد جام شهرداری یادمان شهید درویشی، با حضور فلاح فرماندار میبد ، اعضای شورای شهر میبد ، خانم کرمانیان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اردکان و مسئولین اداره ورزش و جوانان میبد و اردکان به نفرات اول تا سوم این مسابقات ، حکم و کاپ قهرمانی از سوی هیئت فوتبال شهرستان میبد اهدا گردید.

همچنین از از خانم افسانه عبیات نائب رییس هیئت فوتبال شهرستان میبد و مسئول برگزاری مسابقات با اهدا لوح سپاس و هدیه ای تقدیر و تجلیل شد.

گفتنی است ، در این برنامه انسیه فلاح عضو شورای اسلامی میبد ، همچنین رقیه کرمانیان به ایراد سخنانی پرداختند .

فلاح عضو شورای اسلامی شهر میبد ، برگزاری چنین مسابقاتی را به فال نیک گرفت و افزود : انشاالله با همکاری مربیان یک تیم برتر از بین تیم های فوتسال بانوان میبد انتخاب و به عنوان تیم فوتسال بانوان شهرداری با ارام شهید درویشی ، که از نیروهای شهرداری میبد بود و به مقام شهادت نائل آمد ، با حمایت و پشتیبانی مسئولین تثبیت گردد و با تمریناتی که دارند و خواهند داشت ، در سطح شهرستان ، استان و کشور بدرخشند.

وی در ادامه تصریح نمود : رقابت سالم و نیز شادابی و نشاطی که در نتیجه ورزش ها برای اعضای تیم ها حاصل می شود ، موجب خواهد شد به سطوح و درجات عالی ورزشی راه یابند.

لازم به ذکر است ، تیم های شرکت کننده در این دوره از مسابقات در دو گروه و به صورت دوره ای با هم به رقابت پرداختند و در پایان تیم آذرخش از میبد مقام اول ,تیم سیدالشهدا از رکن آباد مقام دوم و اردکان ب از شهرستان اردکان مقام سوم را کسب نمودند.

بام میبد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.