Skip to Content


اولین دوره آموزشی تکثیر وپرورش ماهیان زینتی در شهرستان میبد برگزار می شود


در جهت آموزش بهره برداران و علاقه مندان به این رشته در صدد برگزاری دو دوره آموزشی تکثیر و پرورش ماهیان زینتی در شهرستان با حضور اساتید مجرب از دانشگاه تهران و سازمان شیلات ایران تا پایان سال خواهیم بود.

به گزارش میبد خبر، دهقان پور  معاون جهاد کشاورزی  شهرستان میبد در این رابطه گفت: شهرستان میبد  با تولید بیش از ۳۰۰هزار  قطعه انواع ماهیان  زینتی رتبه دوم استان دارد  و امیدواریم تا دوسال اینده  به قطب اول استان تبدیل شود.

وی ادامه داد: برای توسعه  این صنعت  در شهرستان  نیاز به  سرمایه گزاری و تسهیلات  است که با صندوق کار آفرینی امید مذاکرات و تفاهم نامه هایی  انجام گرفته است و تاکنون بیش از یک میلیارد ریال تسهیلات به این بخش پرداخت گردیده است.

معاون جهاد کشاورزی شهرستان اضافه نمود: در جهت  آموزش بهره برداران و علاقه مندان به این رشته در صدد برگزاری دو دوره آموزشی  تکثیر و پرورش ماهیان زینتی در شهرستان  با حضور  اساتید مجرب از دانشگاه تهران و سازمان شیلات ایران تا پایان سال خواهیم بود.

گفتنی است درپایان به شرکت کنندگان  گواهی معتبر اعطا می گردد، علاقه مندان می توانند با  مراجعه به مراکر و مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان نسبت به ثبت نام دوره فوق اقدام  نمایند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.