Skip to Contentهمزمان با سراسر کشور اولین المپیاد ورزش‌های همگانی در ایام الله دهه مبارک فجر در شهرستان میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر اولین دوره المپیاد ورزش‌های همگانی بانوان با شرکت 650 ورزشکار از 6 بهمن ماه در دو بخش تیمی و انفرادی کار خود را آغاز و ظهر امروز با پیگیری مسابقات در بخش انفرادی در ورزشگاه شهید چمران با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

در بخش تیمی که با شرکت 350 ورزشکار انجام شد بانوان در سه رشته داژبال، طناب کشی و والیبال به رقابت پرداختند.

روپایی، شوت بسکتبال، پنالتی فوتسال، طناب زنی، دارت و تیراندازی با کمان رشته های ورزشی در بخش انفرادی بودند که 300 ورزشکار در این رشته ها شرکت داشتند.

در پایان این مسابقات با حضور جمعی از مسئولان شهرستان به تیم ها و نفرات برتر هر بخش و رشته جوایزی اهدا شد.

این مسابقات با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی در بین بانوان و استعدادیابی افراد برتر با همکاری هیات‌های ورزشی و هیات ورزش همگانی در شهرستان میبد برگزار شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.