Skip to Content


اولین جشنواره ثبت شولی در میبد برگزار شد + تصاویر


پس از حضور افتخار آمیز شهروندان میبدی در راهپیمایی 22 بهمن ماه، جشن سی و ششمین سال پیروزی انقلاب اسلامی با پذیرای آش شولی عصر دیروز در کاروانسرای شاه عباسی تکمیل شد.

با حضور مسئولین شهرستان میبد، اولین جشنواره ثبت شولی محلی در صحن کاروان سرای شاه عباسی میبد برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار میبدخبر: پس از حضور افتخار آمیز شهروندان میبدی در راهپیمایی 22 بهمن ماه، جشن سی و ششمین سال پیروزی انقلاب اسلامی با پذیرای آش شولی عصر دیروز در کاروانسرای شاه عباسی تکمیل شد.

این جشنواره به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر میبد و با حضور فلاح فرماندار، هدایی شهردار، آتشی رییس شواری اسلامی شهر میبد و تعداد زیادی از شهروندان اولین مراسم ثبت آش میبدی ها یا همان "شولی"  در محل کاروان سرای شاه عباسی برگزار شد.

رای شما
میانگین (4 آرا)
The average rating is 1.5 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.