اهدا وسایل ورزشی به مجتمع آموزشی دخترانه مهمانشهر میبد+ تصاویر - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

توسط اداره اوقاف و به مناسبت هفته وحدت صورت گرفت؛


به مناسبت هفته وحدت تعدادی وسایل ورزشی توسط اداره اوقاف میبد به مجتمع آموزشی دخترانه مهمانشهر افغان آباد اهدا شد.

به گزارش میبد خبر، جعفر شفاهی معاون پرورشی آموزش پرورش میبد در مراسم صبحگاه دانش آموزان دختر افغانستانی مهمانشهر شهرستان ضمن بزرگداشت هفته وحدت و میلاد پیامبر رحمت و مهربانی (ص)بیان داشت: با ولادت پیامبر اسلام(ص) حوادثی در جهان بوقوع پیوست که هر یک از اهمیت و جایگاه خاصی برخوردارند، فرو ریختن 14 کنگره از ایوان کاخ کسری، خاموش شدن آتشکده فارس، خشک شدن دریاچه ساوه و وقایع دیگری که به برکت تولد این مولد خجسته اتفاق افتاد و هر یک دارای معنا و مفهوم ویژه ای هستند.

وی با اشاره به آیات قرآن کریم در بارة نقش آن حضرت در ایجاد وحدت و همدلی در میان مسلمانان افزود: همان طور که پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله در ابتدای بعثت خصومت های موجود در جامعة آن روز جزیره العرب را به محبت و برادری تبدیل کرد، امروز نیز مسلمانان محتاج آن حضرت هستند و در شرایط دشوار کنونی پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله است که می تواند بار دیگر محور وحدت مسلمانان باشد و تفرقه ها و دشمنی ها را به برادری و مهرورزی بدل سازد.

شفاهی با بیان اینکه همواره نام پیامبر همراه با رحمت، برکت و تخلق به اخلاق کریمه بوده است به تفاوتهای مکارم اخلاق و محاسن اخلاق اشاره نموده و گفت تا زمانیکه حسن خلق محقق نشود مکارم اخلاق نیز محقق نمی شود.

معاون پرورشی آموزش پرورش میبد در پایان سخنان خود به نام گذاری هفته وحدت توسط امام راحل پرداخت و گفت: در اندیشه امام خمینی (ره) وحدت یک نعمت است و اگر همه مسلمانان وحدت داشته باشند هیچ قدرتی نمی تواند در برابر مسلمین بایستد وی افزود خداوند در آیه 103 سوره آل عمران می فرماید یادآرید نعمت خداوند را که قلوب شما را بهم نزدیک کرد .

در این مراسم تعدادی وسایل ورزشی توسط اداره اوقاف میبد به مجتمع آموزشی دخترانه مهمانشهر افغان آباد اهدا شد.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.