Skip to Contentفرماندارمیبد از اهداء دومین محموله بهداشتی درمانی خیرین عرصه صنعت به بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان خبر داد.

به گزارش میبد خبر، حسین فلاح با اشاره به شرایط حاد شهرستان‌های اردکان و میبد در مقابله با بیماری کرونا گفت: با کمک مردم، خیرین و صنعتگران، جامعه پزشکی و پرستاری و بهداشتی و درمانی ما واقعاً اقدامات مؤثری را انجام دادند.

فرماندارمیبد افزود: باوجوداینکه تعداد بستری‌های ما بالا است؛ اما خوشبختانه آمار فوتی ما بسیار کم بوده است که این تلاش بسیار خوب کادر پزشکی و درمانی ما را نشان می‌دهد.

فلاح افزود: این دومین محموله بهداشتی است که خیرین عرصه صنعت شهرستان آن را که شامل محلول ضدعفونی‌کننده دست و پوست، عینک طبی و گان پرستاری است به ارزش یک‌صد و چهل میلیون تومان تهیه‌کرده‌اند.

وی تصریح کرد: این محموله قرا است بین مراکز بهداشت و درمان و بیمارستان توزیع شود

فرماندارمیبد از تلاش آیت‌الله اعرافی در تهیه و تأمین این محموله و ارسال آن به شهرستان قدردانی کرد و گفت: ان‌شاءالله با اقدام جهادی که همه خواهیم داشت در آینده نزدیک شاهد به حداقل رسیدن این بیماری و روزهای خوش برای مردم استان باشیم.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.