اهدای گل به پرستاران بیمارستان امام جعفرصادق(ع) میبد + تصاویر - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار صورت گرفت؛


به مناسبت ایام ولادت حضرت زینب (س) جمعی از مسئولان و مهدهای کودک با حضور در بیمارستان امام جعفرصادق(ع) میبد از زحمات پرستاران تجلیل کردند.

به گزارش میبد خبر، به مناسبت پنجم جمادی‌الاول خجسته سالروز میلاد سراسر خیر و برکت عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) و روز پرستار شهردار ، اعضای شورای شهر، نمایندگان آستان قدس رضوی در میبد و برخی از مهدهای شهرستان با حضور در بیمارستان امام جعفرصادق(ع) و اهداء شاخه گل به پرستاران خدوم این مرکز بهداشتی از زحمات این قشر تقدیر و تشکر کردند.

شهردار میبد در این دیدار با قدردانی از زحمات شبانه روزی پرستاران اظهار داشت: پرستاران مظهر عاطفه و اسوه های صبر و ایثار هستند.

وی با تاکید بر اهمیت شغل پرستاری در جامعه افزود: پرستاران با تاسی از حضرت زینب (س) در شغلی سخت و طاقت فرسا مشغول خدمت به بیماران و با اخلاق نیکو همواره مرهمی بر دردهای آنان هستند.

محمود اسد زاده حمایت از پرستاران را برای تقویت سلامت جامعه و اجتماع مهم دانست و بر توجه به رفع مشکلات و کمبودهای این حوزه تاکید کرد.

شعر خوانی توسط نونهالان و اهدای گل به پرستاران از جمله برنامه های این مراسم تجلیل بود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.