Skip to Content

با آغاز سال تحصیلی جدید صورت گرفت


به همت حوزه مقاومت بسیج سه روح الله بیش از 100 بسته لوازم التحریر جهت توزیع بین دانش آموزان نیازمند میبدی تهیه شد.

سید مرتضی حسینی نسب در گفتگو با خبرنگار میبد خبر، با اشاره به برنامه های بسیج در راستای محرومیت زدایی بیان داشت: با آغاز سال تحصیلی جدید و در راستای برنامه های محرومیت زدایی و مردم یاری بیش از 100 بسته لوازم التحریر به ارزش 40 میلیون ریال توسط حوزه مقاومت بسیج سه روح الله برای توزیع بین دانش آموزان کم بضاعت و بی بضاعت تهیه و در حال توزیع است.

وی هدف از اجرای این طرح را ایجاد انگیزه و شادی در میان دانش آموزان نیازمند شهرستان در آستانه سال تحصیلی جدید برشمرد.

دبیر ستاد یادواره شهدای شهیدیه  با بیان اینکه این لوازم التحریر همگی ایرانی و تولید داخل کشور است، گفت: فرهنگ‌سازی برای استفاده از کالای ایرانی باید از سنین پایین شروع شود و به همین دلیل لوازم التحریری که توزیع می‌شود در برگیرنده تصاویر شهدا و بخش‌هایی از سخنان رهبری است.

حسینی نسب در پایان اظهار داشت: بسیج به عنوان یکی از بزرگترین نهادهای کشور از ظرفیت های فراوانی برای حضور در عرصه های مختلف از جمله عمرانی و محرومیت زدایی برخوردار بوده و همواره با انجام کارهای عمرانی نسبت به رفع محرومیت اقدام کرده است. تلاش بسیج در رشد و تعالی و گسترش علم نیز همیشگی است. 

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.