Skip to Contentاعضای بدن یک جوان میبدی که در اثر تصادف دچار مرگ مغزی شده بود به بیماران نیازمند اهدا شد.

به گزارش میبد خبر، این بیمار مرگ مغزی بنام احمد رجائی‌رکن‌آبادی بر اثر تصادف در بیمارستان بستری شده بود که پس از تایید مرگ مغزی با رضایت خانواده، اهدای بدن وی شامل قلب، کبد و کلیه برای پیوند به بیماران نیازمند اهدا شد.

انجام اعمال جراحی این سفیر اهدای عضو با حضور متخصصان پزشکی در بیمارستان شیراز انجام شد.

مراسم تشییع و خاکسپاری آن جوان ناکام عصر سه‌شنبه ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ از روضه رضوان میبد به طرف گلزار روستای شهیدپرور رکن‌آباد برگزار خواهد شد.

مراسم سوم نیز عصر پنجشنبه ۱۷ آبان از ساعت ۱۴ تا ۱۷ در حسینیه بزرگ رکن‌آباد منعقد می‌باشد.

احمد رجائی‌رکن‌آبادی فرزند علی‌اکبر از خانواده ایثارگر و فرزند جانباز دفاع مقدس، چند روز پیش حین رانندگی با موتورسیکلت دچار حادثه شد.

میبدخبر این ضایعه را به اخوان محترم رجائی و سایر بازماندگان داغدار تسلیت عرض نموده و رحمت واسعه الهی را برای آن عزیز از دست رفته مسألت دارد.

نارین خبر
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.