Skip to Contentیک خیر نیک‌اندیش میبدی 500 هدفون بی‌سیم موبایل به ارزش 180 میلیون تومان را به مدافعان سلامت بیمارستان امام جعفرصادق (ع) هدیه کرد.

به گزارش میبدخبر، حسین فلاح با حضور در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) و قرارگاه سردار سلیمانی و نقاهتگاه صالحین، این هدفون‌های بی‌سیم را به مدافعان سلامت اهداء کرد.

فرماندارمیبد با قدردانی از کادر بهداشتی و درمانی این شهرستان از اینکه تمام هم‌وغمشان را برای بهبود بیماران به کار گرفته‌اند گفت: ازاین‌جهت که ویروس کرونا بیشتر از طریق ارتباط لمسی و موبایل ممکن است از سوی کادر پزشکی و پرستاری منتقل شود؛ این خیری میبدی این اقدام ارزشمند را انجام داد که کاردرمانی ما امنیتشان به خطر نیافتد.

حسین فلاح با اشاره به تأکیدات کادر پزشکی و درمانی بخش‌های ویژه بیمارستان میبد تصریح کرد: جوانان عزیز که احساس می‌کنند کمتر گرفتار این بیماری می‌شوند اما ناقل بیماری هستند؛ اگر پدران و مادران و افراد مسن خانواده خودشان را دوست دارند در خانه بمانند تا زنجیره این بیماری را با کمک هم قطع کنیم.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.