Skip to Content

به مناسبت هفته سلامت؛

انواع مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته در شهرستان میبد امحاء شد


به مناسبت هفته سلامت انواع مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته در شهرستان میبد امحاء شد.

به گزارش میبد خبر، مدیر شبکه بهداشت شهرستان میبد در جریان امحاء این میزان مواد غذایی تاریخ گذشته و فاسد گفت: جمع آوری این مقدار مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته در راستای تامین سلامت مردم و جلوگیری از هرگونه فروش مواد غذایی غیر بهداشتی در واحد های صنفی این شهرستان از طریق کارشناسان بهداشت و محیط این شهرستان در سطح واحدهای صنفی متخلف جمع آوری شده است.

دکتر سهیلی افزود: این میزان مواد غذایی تاریخ گذشته شامل انواع کنسرو، نوشابه ها، روغن و لوازم آرایشی غیر بهداشتی هستند که با حضور کارشناسان کارگروه امنیت و سلامت غذایی این شهرستان به صورت اصولی امحاء شد.

انتهای پیام/اد




رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.