Skip to Content


انهدام باند سارقان منازل با 10 فقره سرقت در ميبد


فرمانده انتظامی میبد گفت: در پي وقوع چندين فقره سرقت منزل در محلات شهرستان ميبد، عمليات شناسايي و دستگيري سارق يا سارقان در دستور كار ماموران تجسس کلانتري مرکز و پليس آگاهي اين شهرستان قرار گرفت.

به گزارش میبدخبر، سرهنگ "سيد محمد طاهر موسوي" در تشريح اين خبر گفت: در پي وقوع چندين فقره سرقت منزل در محلات شهرستان ميبد، عمليات شناسايي و دستگيري سارق يا سارقان در دستور كار ماموران تجسس کلانتري مرکز و پليس آگاهي اين شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در ادامه کارگاهان پس از بررسي های فني و اطلاعاتي صحنه هاي سرقت و آثار به جاي مانده، باند سارقان را شناسايي و پس از هماهنگي قضائي، طي عمليات هاي جداگانه دو نفر از آنها را در مخفيگاهشان دستگير کردند.
 
فرمانده انتظامي شهرستان ميبد با بيان اينکه اين افراد از يک خانه مجردي به عنوان مخفيگاه وسايل مسروقه استفاده مي کردند، که متهمان در تحقيقات انجام شده به 10 فقره سرقت در سطح شهرستان اعتراف کردند.
 
موسوی اظهار داشت: اموال مسروقه زيادي از سارقان کشف که متهمان پس از تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني به مرجع قضائي معرفي شدند.
 
وی در پایان خاطرنشان ساخت: شهروندان حتما در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را از طريق پل ارتباطي 110 به پليس اطلاع دهند.
 
انتهای پیام/رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.