Skip to Content

فرمانده انتظامی میبد عنوان کرد


فرمانده انتظامی شهرستان میبد گفت: در نیمه نخست سال جاری سه باند سارقین منازل، لوازم خودرو و افراد کهن سال به ارزش 5 میلیارد ریال متلاشی شدند.

سرهنگ سید محمدطاهر موسوی در گفتگو با خبرنگار ميبد خبر در خصوص برخی از اقدامات نیروی انتظامی شهرستان در نیمه نخست سال جاری بیان داشت: شهرستان میبد بیش از یکصد هزار جمعیت و 5 هزار کیلومتر وسعت داشته و دارای 3 بخش مرکزی، بفروئیه و ندوشن با 16 روستا است.

وی افزود: از جمعیت مذکور 18 هزار نفر غیر بومی بوده که به خاطر صنعتی بودن شهرستان میبد از نقاط مختلف و بیشتر شهرهای جنوبی به میبد مهاجرت کرده اند.

فرمانده انتظامی شهرستان میبد اظهار داشت: در نیمه نخست سال جاری در حوزه جرائم خشن برخورد جدی با برهم زنندگان نظم و امنیت صورت گرفته که در این راستا متخلفین شناسایی و دستگیر شده اند.

سرهنگ موسوی در خصوص شناسایی و انهدام باندهای سرقت در شهرستان میبد ابراز داشت: سه باند سارقین منازل با 24 فقره سرقت در ماه مبارک رمضان، لوازم خودرو و افراد کهن سال به ارزش 5 میلیارد ریال متلاشی شدند.

وی از اقدامات اثربخش نیروی انتظامی شهرستان در زمینه مبارزه با قاچاق کالا، قاچاق انسان و مواد مخدر خبر داد و گفت: در حوزه مواد مخدر مشکلاتی برای برخی از محلات میبد بوجود آمده بود که خوشبختانه با تلاشهای شبانه روزی همکارانمان در نیروی انتظامی شهرستان و پلیس مواد مخدر آرامش و امنیت به این محلات بازگشته و رضایتمندی مردم جلب شده است.

سرهنگ موسوی با اشاره به افزایش آمار تصادفات در شهرستان میبد اذعان داشت: در این راستا و برای بقراری نظم و امنیت در شهرستان 16 دوربین کنترلی، نظارتی و ترافیکی و 8 دوربین سرعت سنج در معابر نصب شده و قابل بهره برداری است.

فرمانده انتظامی شهرستان میبد در پایان با بیان اینکه 30 هزار موتورسیکلت در این شهرستان وجود دارد، اظهار داشت: با توجه به اینکه هنوز باید در حوزه تصادفات کار کرد از فرمانداری میبد تقاضا داریم با هماهنگی و همکاری سایر دستگاه ها بتوانیم بسترهایی فراهم کنیم تا دیگر شاهد تصادفات جانی و خسارتی در شهرستان نباشیم.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.