Skip to Content


انفجار منزل مسکونی در خیابان دستغیب خوشبختانه حادثه جانی در بر نداشت


نشت گاز شهری و در پی آن بروز انفجار مهیب در منزل مسکونی، اعضای خانواده 2 نفره واهالی محل را دچار شوک و ترس کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد به نقل از پایگاه خبری 125، با تماس اهالی خیابان دستغیب، با سامانه 125 مبنی بر بروز انفجار مهیب منزل مسکونی، ستاد فرماندهی عملیات آتش نشانی میبد ساعت 5 بامداد دیروز 93/10/9 آتش نشانان ایستگاه مرکزی  را به محل حادثه واقع در خیابان دستغیب کوچه صابر12 اعزام کرد.

 فرمانده عملیات در این باره اظهار داشت: در موقع رسیدن به محل مشاهده شد که بر اثر باز بودن شیر گاز شهری در اتاق بالای پارکینگ گاز نشت نموده و  در تمام محوطه داخلی ساختمان پخش شده بود که بر اثر قطع و وصل کلید برق ساختمان دچار انفجار گردید.

 وی افزود: براثراین انفجار در و پنجره های این ساختمان از جا کنده و به بیرون پرت شده بود و خوشبختانه اعضای این خانواده با وجود شوک انفجار و ترس از حادثه، آسیبی ندیدند.

 فرمانده عملیات به شهروندان متذکر شد که در هنگام بیرون رفتن از خانه و یا استراحت در منزل از بسته بودن خروجی های شیرهای گاز       

بلا استفاده و مورد استفاده  اطمینان داشته باشند.

 

 


 

 

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.