Skip to Content


انفجار تروریستی در کربلا + جزئیات


به گزارش "میبدخبر"، به نقل از دانا: سرتیپ ستاد "قیس خلف رحیممه" فرماندۀ عملیات فرات میانه اعلام کرد: بر اثر حمله تروریستی به گروهی از اهالی شهر "عین تمر" در کربلا، 18 نفر شهید و 26 نفر مجروح شدند. خلف خاطرنشان کرد: در این حمله که دیشب صورت گرفت، یک تروریست با کمربند انفجاری خودش را بین مردم منفجر کرد، و این حمله تروریستی با تیراندازی مهاجمان و پرتاب نارجنک دستی همراه شد. خلف تأکید کرد که این حمله هنگامی صورت گرفت که گروهی از اهالی در منطقه "الحسینه" در شهر عین تمر در استان کربلا تجمع کرده بودند.

به گزارش "میبدخبر"، به نقل از دانا: سرتیپ ستاد "قیس خلف رحیممه" فرماندۀ عملیات فرات میانه اعلام کرد: بر اثر حمله تروریستی به گروهی از اهالی شهر "عین تمر" در کربلا، 18 نفر شهید و 26 نفر مجروح شدند.

خلف خاطرنشان کرد: در این حمله که دیشب صورت گرفت، یک تروریست با کمربند انفجاری خودش را بین مردم منفجر کرد، و این حمله تروریستی با تیراندازی مهاجمان و پرتاب نارجنک دستی همراه شد.
خلف تأکید کرد که این حمله هنگامی صورت گرفت که گروهی از اهالی در منطقه "الحسینه" در شهر عین تمر در استان کربلا تجمع کرده بودند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.