Skip to Content

فرمانده سپاه الغدیر یزد:

انسجام و هماهنگی گردان های شرکت کننده در «رزمایش الی بیت المقدس» میبد مثال زدنی است


سردار فتوحی فرمانده سپاه الغدیر یزد در بازدید از رزمایش«الی بیت المقدس» میبد بیان داشت: نظم، انضباط، آموزش، ابتکار عمل و خلاقیت گردان های شرکت کننده در «رزمایش الی بیت المقدس» میبد مثال زدنی است.

به گزارش ميبد خبر،سردار فتوحی فرمانده سپاه الغدیر یزد با حضور در جمع بسیجیان شرکت کننده در رزمایش«الی بیت المقدس» میبد بیان داشت: این رزمایش با برنامه ریزی و سازماندهی خوب گردان های شرکت کننده برگزار شد.

وی افزود: برگزاری این  رزمایش نشان داد که بسیجیان دلاور ما آمادگی مقابله با همه تهدیدات بلقوه و بالفعل دشمن را دارند و آمریکا و هم پیمانانش بدانند که اگربخواهند  نگاه چپ به کشور امام زمان(عج)، ایران اسلامی بیاندازد بسیجیان عزیز آن چشم را کور می کنند.

سردار فتوحی در پایان ضمن تشکر از بسیجیان میبدی شرکت کننده در رزمایش، عنوان کرد: نظم، انضباط، آموزش، ابتکار عمل و خلاقیت گردان های شرکت کننده در «رزمایش الی بیت المقدس» میبد مشاهده شد و این مثال زدنی است.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.