Skip to Content

سید «حسن نصرالله» در اولین شب محرم:

اندیشه حسینی از اسلام دفاع کرده است


دبیر کل حزب‌الله لبنان در مراسم شب اول ماه محرم که در جنوب بیروت برگزار شده بود، گفت که اندیشه امام حسین (ع) تا به امروز از اسلام در برابر افراطگرایی و وحشی‌گری دفاع و دشمنان پیامبر (ص) را رسوا کرده است.

به گزارش "میبدخبر"،به نقل از خبرگزاری بسیج:وی که در مرکز عاشورایی سید الشهدای (ع) واقع در جنوب بیروت سخنرانی می‌کرد، بیان داشت که مقاومت حزب‌الله در سال 2000 مانع تحقق اهداف دشمن صهیونیستی را در لبنان شد.

 
سید حسن نصرالله ادامه داد: « دشمن اسرائیلی در سال 2000 می‌خواست آنچه را که در 1982 در پی آن بود، محقق کند که مقاومت لبنان با ممانعت از این کار توانست ملت را بیدار و اراضی اشغالی را آزاد کرد و این هما چیزی است که ما آن را پیروزی می‌نامییم».
 
وی با بیان اینکه شعار حزب‌الله در عاشورای امسال «بردباری و پیروزی» است، تأکید داشت که صبر و بردباری‌ است که منجر به پیروزی می‌شود.
 
دبیر کل حزب‌الله لبنان بیان داشت : «مقاومت لبنان زمانی به پیروزی رسید که توانست دشمن اسرائیلی را از تحقق اهدافش باز دارد».
 
وی به سطح دوم پیروزی اشاره کرد و گفت که این نوع پیروزی نه تنها در به شکست کشاندن اهداف دشمن خلاصه نمی‌شود بلکه پیروزی‌ است که تحقق اهداف مقاومت لبنان را رقم زد.
 
نصر الله به قیام امام حسین (ع) اشاره کرد و بیان داشت که راه و  اندیشه امام حسین (ع) تا به امروز از اسلام در برابر افراط گرایی و وحشی‌گری دفاع و دشمنان پیامبر (ص) را رسوا کرده است.
 
سید مقاومت با بیان اینکه دنیا امروز نیز شاهد پیروزی خون بر شمشیر است، تأکید کرد که انقلاب اسلامی ایران و مقاومت حزب‌الله در لبنان و اقداماتی که در مقابل گروه‌های تکفیری انجام می‌شود، این همه عزم و اراده همچنان قوی و تاثیر گذار است.
 
وی افزود: عاشورا مناسبتی است برای اسلام، وحدت و الفت دادن بین مسلمانان و امام حسین (ع) از دین مسلمانان و ارزش‌های انسانی دفاع می‌کردرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان در کارگاه آموزشی نانوایان شهرستان میبد گفت: تعیین سهمیه آرد نانوایان شهرستان میبد مربوط به عملکرد خود نانواهاست و هیچ یک از ادارات دخل و تصرفی در کاهش و یا افزایش...