Skip to Content

در هیاهوی تبلیغات نامزدها صورت گرفت:

انتشار بیانیه ای از قول پسر محمدرضاشاه پهلوی ملعون در میبد!+عکس


شب گذشته همزمان با آخرین ساعات مهلت قانونی تبلیغات نامزدهای انتخاباتی، فردی ناشناس اقدام به سوء استفاده از این فضای گرم تبلیغاتی جهت نشر اعلامیه های حرفهای رضاشاه، فرزند محمدرضا پهلوی، شاه ملعون ایران کرد.

به گزارش خبرنگار "میبدخبر"، در قسمتی از این اعلامیه آمده است: "با پرهیز از شرکت در هرگونه از انتخابات جمهوری اسلامی، می تواند شروع حرکتی گروهی برای نه گفتن به جمهوری اسلامی باشد."

قابل ذکر است یکی از مسئولین میبد در این رابطه عنوان کرد: این فرد با متاثر شدن از شبکه های ماهواره ای به چنین اقدامی دست زده اما سریعا شناسایی شده است.
رای شما
میانگین (4 آرا)
The average rating is 2.5 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.