Skip to Content


انتخاب پایگاه بسیج‌ دانشگاه حایری میبد به عنوان موفق ترین رده‌ی سازمان بسیج مستضعفین کشور


پایگاه بسیج دانشجوئی دانشگاه آیت‌الله حائری میبد از سوی سازمان بسیج دانشجویی کشور به عنوان موفق‌ترین رده‌ی سازمان بسیج مستضعفین کشور انتخاب شد.

به گزارش میبد خبر، بسیج دانشجوئی دانشگاه آیت الله حائری میبد در دومین جشنواره‌ی سراسری مالک‌اشتر بسیج به عنوان موفق‌ترین رده سازمان بسیج مستضعفین کشور موفق به دریافت لوح تقدیر از سوی فرمانده سازمان بسیج مستضعفین کشور شد.
دکتر "عباس کلانتری" رئیس دانشگاه آیت‌الله حائری میبد با بیان این خبر افزود: درخشش دانشجویان بسیجی این دانشگاه در سطح سراسری و در مقایسه با دانشگاه‌هائی که به لحاظ جمعیت حوزه دانشجوئی و امکانات و سابقه در سطح کاملا بهره‌مندتری قرار دارند برای دانشگاه ما یک افتخار بزرگ محسوب می‌گردد.
وی پشتوانه فکری، آشنائی با اصول کار جمعی و گمنامی و اخلاص را از ویژگی‌های مثال زدنی بسیجی‌های دانشگاه عنوان کرد و گفت: همت دوستان بسیجی در بسیاری از امور دانشگاه گره گشا ست.
وی گفت: عملکرد خوب دوستان پایگاه بسیج، تعریفی صحیح و «درست» از بسیج دانشجوئی را در دانشگاه ارائه داده و دامنه‌ی حضور و فعالیت دانشجویان در این حوزه را بسیار متنوع دانست.
کلانتری بسیج را از سالم‌ترین و موثرترین فضاها برای حضور و کار انقلابی دانشجویان دانست و افزود: خوشبختانه بستر بسیج دانشجوئی آنقدر وسیع تعریف شده که دوستان با هر سلیقه و اندیشه‌ای که باشند می‌توانند در حوزه‌های مختلف آن استعدادهای درونی خود را شکوفا سازند، چرا که بنا به فرموده رهبرمعظم انقلاب هر كس كه در دل براي سرنوشت خود، سرنوشت اين ملت و آينده ايران اسلامي ارزش قائل است او یک بسیجی است.
همچنین محمد نادری مسئول بسیج دانشگاه آیت‌الله حائری میبد نیز در این خصوص گفت: این عنوان بخاطر فعالیت‌های سال 1393 این تشکل و ارزیابی آن در دومین جشنواره مالک‌اشتر اختصاص یافته‌است.
موفق‌ترین فرمانده رده بسیج کشور افزود: این موفقیت مرهون تلاش همه دوستان و پایگاه بسیج است.


رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان در کارگاه آموزشی نانوایان شهرستان میبد گفت: تعیین سهمیه آرد نانوایان شهرستان میبد مربوط به عملکرد خود نانواهاست و هیچ یک از ادارات دخل و تصرفی در کاهش و یا افزایش...