Skip to Contentانتخابات هیأت رئیسه اتاق اصناف شهرستان میبد از بین 23 اتحادیه صنفی برگزار شد.

حجت الله خلیلی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت میبد در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار میبد خبر، با بیان اینکه در این دوره از انتخابات 10 نفر کاندیدا شده بودند، اظهارکرد: روند این انتخابات بر اساس  سایت ایرانیان اصناف برگزار شد.

وی با اشاره به این موضوع که تعداد اتحادیه ها طبق مصوبات دولت از ۳۰ اتحادیه به ۲۳ اتحادیه رسیده است، بیان داشت: هر چهار سال یکبار اعضای هر اتحادیه هیئت مدیره اتحادیه خود، شامل رئیس، نائب رئیس اول و دوم، خزانه دار و دبیر را انتخاب می کنند که ترتیب ان نیز به میزان تعداد رای هر نفر می باشد.

خلیلی با اشاره به اینکه این انتخابات علاوه بر میبد در سراسر کشور برگزار شد، گفت: مرتضی فلاح و جلیل خادم زاده هر کدام با 16 رای به عنوان نفرات نخست از بین واحدهای توزیعی انتخاب شدند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت میبد در ادامه افزود: ماشا الله قاسمی با ۱۲ رای و عبدالحمید نوری با ۱۱ رای بعنوان نفرات سوم و چهارم از بین واحدهای تولیدی و خدماتی برگزیده شدند.

 وی با عنوان اینکه جلال فلاح با ۱۰ رای به عنوان نفر پنجم این انتخابات مشخص شد، تصریح کرد: سید اسد الله گلاب از بین واحدهای توزیعی و محمود زارع از بین واحدهای تولیدی با کسب آرا بیشتر نسبت به بقیه به عنوان دو علی البدل این هیئت رئیسه انتخاب شدند.

خلیلی با اشاره به اینکه کاندیداهایی که نسبت به این انتخابات اعتراض دارند تا ۷۲ ساعت زمان دارند تا اعتراض خود را به دبیرخانه هیئت اجرایی این انتخابات ارائه دهند، ادامه داد: ظرف ۱۵ روز آینده رئیس اتاق اصناف میبد و سایر سمت ها از بین منتخبین این دوره از انتخابات مشخص می شود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.