Skip to Content


انتخابات در شهرستان میبد بصورت مکانیزه و نیمه مکانیزه انجام می شود


انتخابات ریاست جمهوری به صورت نیمه مکانیزه و شورای شهر و روستا به صورت کاملا مکانیزه در شهرستان میبد برگزار می‌شود.

به گزارش میبد خبر، جلسه هیات اجرایی ریاست جهموری با حضور فرماندار میبد برگزار و 80شعب اخذ رای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دراین شهرستان تعیین شد.

فرماندار میبد در این جلسه از برگزاری نیمه مکانیزه انتخابات ریاست جمهوری در شهر میبد و تمام مکانیزه انتخابات شوراهای شهر وروستا در این شهرستان خبرداد.
حسین فلاح برحضور حداکثری مردم در دو انتخابات پیش رو در 29 اردیبهشت تاکید کرد و گفت :مردم در انتخابات شوراها و ریاست جمهوری ،همان ویژگی هایی که مقام معظم رهبری برای یک شورا و رئیس جمهور برشمرده اند ملاک قرار دهند .
فلاح افزود:انتخابات یکی از زمینه هایی است که دشمنان داخلی و خارجی می خواهند این زمینه وحدت و مردم سالاری اسلامی را بر کام مردم تلخ کنند.
فرماندار میبد افزود:اما به فضل خدا،مردم با هوشیاری و بصیرت سیاسی و با حضور حداکثری ،در29 اردیبهشت ماه ،حماسه آفرینی خواهندکرد.
فلاح خاطرنشان کرد :ما بعنوان مجریان برگزاری انتخابات باید فضای سالم ،بی حاشیه و با امنیت را برای حضور گسترده مردم در انتخابات فراهم کنیم تا مردم باآرامش ،رای خود را به صندوق های رای بریزند.
وی گفت:در29 اردیبهشت ،دنیا ناظرو شاهد جوش و خروش ملت ایران در صحنه انتخابات خواهند بود و ملت ایران برگ زرین دیگری را درتاریخ انقلاب اسلامی رقم خواهندزد.
انتهای پیام/ادرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.