Skip to Contentرئیس آموزش و پرورش میبد گفت: آموزش و پرورش میبد تنها اداره‌ای در سطح کشور است که توانسته دولت الکترونیک را در آن راه اندازی کرده است.

به گزارش میبد خبر، محسن موحدی فر رئیس آموزش و پرورش میبد در جلسه شورای معاونین، گفت:اداره آموزش و پرورش میبد تنها اداره‌ای در سطح کشور است که توانسته ایم دولت الکترونیک را در آن راه اندازی کرده است.

او با بیان اینکه تنها اداره دارای دولت الکترونیک در سطح کشور هستیم ، افزود:درحال حاضر جمعیت دانش آموزی شهرستان میبد بیش از ۲۳ هزار نفر است.

موحدی فر با اشاره به اینکه این آمار دانش آموزان رو به افزایش است و سالی هزار نفر به جمعیت دانش آموزی شهرستان اضافه می‌شود، ادامه داد: براساس آمار و بررسی‌های انجام شده باید سالی ده مدرسه در شهرستان میبد ساخته شود که خوشبختانه با حمایت‌های حضرت آیت الله اعرافی و خیرین شهرستان توانسته ایم این امر را محقق کنیم تا به شیفت بندی مدارس روی نیاوریم.

 رئیس آموزش و پرورش میبد در ادامه با بیان اینکه سال گذشته قریب به شش هزار دانش آموز در طی یک نهضت قرآنی جزء ۳۰ قرآن را حفظ کرده اند، گفت: بیش از ۶۵ رشته در مسابقات فرهنگی وهنری داریم که توانسته ایم در در این مسابقات رتبه اول  استان را کسب کنیم

سید جلیل میرمحمدی نماینده جدید مردم میبد و تفت نیز در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از مردم شریف میبد و تفت و حضور گسترده آنان در پای صندوق‌های رأی، گفت:آموزش و پرورش برای بنده بسیار مهم و حساس است که اگر در مجلس شورا اسلامی به کمیسیون بهداشت و درمان نروم به کمیسیون آموزش خواهم رفت.

او با اشاره به اینکه هزینه در آموزش وپرورش خرج نیست بلکه سرمایه گذاری است، گفت: نگاه به آموزش و پرورش نگاه مصرفی است و سعی داریم  این نگاه را تغییر دهیم.

میرمحمدی با بیان اینکه عدد بودجه و اعتبارات آموزش و پرورش عدد قابل توجهی نیست، ادامه داد:در تلاشیم بتوانیم با کمک مسئولان آموزش و پرورش قدم‌های خوب و رضایتبخشی را در این زمینه برداریم.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.