Skip to Content

واکنش عضو کمیسیون آموزش به اضافه شدن برنامه روزانه روحانی به دروس دانش آموزان

آموزش و پرورش از امکانات دولتی برای تبلیغات انتخاباتی استفاده نکند/قطعا این موضوع را در کمیسیون پیگیری می‌کنیم


علیرضا سلیمی در واکنش به اضافه شدن برنامه روحانی به دروس درسی دانش آموزان گفت: این‌ کارها دقیق نیست و اقدامات بی‌سابقه‌ای است؛ آموزش و پرورش نباید از امکانات دولتی برای تبلیغات فردی خاص استفاده کند و به طور کلی باید از موضوعاتی که شائبه ایجاد می‌کند دوری کند و موضوعات این‌چنینی را اصلاح کند.

به گزارش "میبدخبر"،به نقل از دانا:علیرضا سلیمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در خصوص انتقادهای وارده به محتوای برخی از کتب درسی اظهار داشت: بعضی از مواردی که به کتاب‌های درسی اضافه شده در شان جمهوری اسلامی نیست و قطعا این موضوع را در کمیسیون پیگیری خواهیم کرد.

 

وی افزود: مواردی مثل حذف درس شهید فهمیده را در کمیسیون با حساسیت دنبال می‌کنیم چرا که این موضوع وابسته به فرهنگ ما است و فرهنگ مسئله‌ای نیست که بتوان به سادگی از آن عبور کرد.

 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در واکنش به اضافه شدن برنامه روحانی به دروس درسی دانش آموزان گفت: این‌ کارها دقیق نیست و اقدامات بی‌سابقه‌ای است؛ آموزش و پرورش نباید از امکانات دولتی برای تبلیغات فردی خاص استفاده کند و به طور کلی باید از موضوعاتی که شائبه ایجاد می‌کند دوری کند و موضوعات این‌چنینی را اصلاح کند.

 

خاطر نشان می‌شود که در هفته‌های اخیر حذف درس شهید فهمیده از کتاب‌های درسی و اضافه شدن برنامه روزانه روحانی به کتاب‌های درسی دانش آموزان خبرساز شده و موجب انتقاد برخی از مسئولان و نمایندگان مجلس شده است.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.