Skip to Contentبه منظور ارتقاء وضعیت روحی زنان سرپرست خانوار در رویایی با مشکلات، جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی، تصمیم‌گیری درست و بالا بردن خودکارآمدی زنان سرپرست خانوار، دوره آموزشی مهارت‌های زندگی با هدف خودباوری و مثبت اندیشی برای زنان سرپرست خانوار میبد برگزار شد .

به گزارش میبد خبر، «احمدی» کارشناس ارشد مشاوره و مدرس این دوره آموزشی که با حضور ۵۵ نفر از زنان سرپرست خانوار برگزار شد، اظهار کرد: زنان سرپرست خانوار چند نقش را همزمان برعهده دارند و علاوه بر راهبری امور خانه و ایفای نقش مادری و پدری باید در تامین درآمد و حل و فصل امورات اعضای خانواده نیز نقش آفرینی کنند .

وی افزود: به سبب جایگاه اجتماعی زنان سرپرست خانوار، مشکلات آنها باید در حوزه‌های مختلف ریشه‌ای حل شود.

وی تصریح کرد: نگاه حمایتی به تنهایی به زنان سرپرست خانوار، مانع جدی در باروری توانمندی‌های آنهاست و برای خروج زنان سرپرست از چتر حمایتی باید مهارت‌آموزی در اولویت باشد .

احمدی بیان کرد: ایجاد اعتماد به نفس و خودباوری، اشتغال و مهارت‌آموزی زنان سرپرست خانوار از برنامه های اموزشی مهم حوزه زنان و خانواده اداره بهزیستی میبد است.

گفتنی است؛ در پایان نیز به کلیه شرکت ‎‌ کنندگان یک جلد کتاب با عنوان زندگی آرام اهدا شد.

ایسنا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.