Skip to Content

به همت مؤسسه آموزش عالی حضرت زهرا(س) آغاز شد:

آموزش فن خطابه برای بانوان حوزوی


دوره آموزشی فن خطابه به همت مؤسسه آموزش عالی حضرت زهرا(س) و همزمان با ماه مبارک رمضان و در پیش بودن تعطیلات تابستانی آغاز شد.

به گزارش سایت "میبدخبر"، دوره آموزشی فن خطابه به همت مؤسسه آموزش عالی حضرت زهرا(س) و همزمان با ماه مبارک رمضان و در پیش بودن تعطیلات تابستانی آغاز شد.

در این دوره آموزشی  بانوان حوزوی سطوح دو و سه در ۱۰ جلسه متوالی با توجه به نیاز روز افزون مجالس خانگی و مذهبی سطح شهرستان میبد به حضور مبلغ زن، از مباحث تخصصی فن خطابه و روش های نوین خطابه به صورت آموزش تئوری و عملی بهره مند می شوند.

طلاب شرکت کننده در طول برگزاری این دوره می بایست چند مورد سخنرانی در محضر استاد ارائه کنند تا اشکالات احتمالی آنان در این خصوص برطرف شود.

گفتنی است: در این دوره آموزشی ، روش ارتباط با مخاطب، توسعه داستان در خطابه، طرح سؤال از مخاطب در جلسه، استفاده از اشعار متناسب با موضوع، تنوع مطالب و استفاده از آیات و روایات تشریح می شود.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.