Skip to Content

تامین اولین و بیشترین حجم اعتبار برای ستاد شبکه بهداشت میبد؛

امضای تفاهم نامه فرماندار میبد با معاون اجرایی دانشگاه علوم پزشکی جهت ساخت شبکه بهداشت و برخی مراکز درمانی


اجرایی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید صدوقی یزد، تفاهم نامه ساخت شبکه بهداشت و تعمیر برخی مراکز درمانی شهرستان میبد، امضا شد.

به گزارش "میبدخبر"،به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان میبد، این جلسه که در دفتر معاونت توسعه دانشگاه علوم پزشکی تشکیل شد، تفاهم نامه ساخت شبکه بهداشت و درمان، خانه بهداشت حسن اباد، مرکز سلامت جامعه ندوشن و تعمیرات برخی مراکز و خانه های بهداشت شهرستان میبد امضا شد.

بنا براین گزارش، در این تفاهم نامه مقرر شده، پنجاه درصد هزینه ها از طرف وزارت بهداشت و مابقی از منابع استان و شهرستان و کمکهای خیری تامین گردد.
سرپرست شبکه بهداشت میبد اعلام کرد: در این جلسه فرماندار میبد نیز قول تامین زمین مناسب و جذب منابع خیری را داد و بدیهی است در صورت اجرایی شدن این تفاهم نامه، برای اولین بار است که این حجم اعتبارات در حوزه بهداشت برای ستاد شبکه بهداشت و مراکز بهداشت میبد هزینه می گردد.
دکتر سهیلی افزود: ساختمان شبکه بهداشت میبد بسیار قدیمی است و هرچند از چندین سال قبل پیگیریهایی جهت ساخت مکان جدید انجام شده است اما این موضوع به نتیجه ای نرسیده بود و ما امیدواریم ظرف دوماه آینده عملیات احداث آن آغاز گردد.رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.