Skip to Content

تامین اولین و بیشترین حجم اعتبار برای ستاد شبکه بهداشت میبد؛

امضای تفاهم نامه فرماندار میبد با معاون اجرایی دانشگاه علوم پزشکی جهت ساخت شبکه بهداشت و برخی مراکز درمانی


اجرایی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید صدوقی یزد، تفاهم نامه ساخت شبکه بهداشت و تعمیر برخی مراکز درمانی شهرستان میبد، امضا شد.

به گزارش "میبدخبر"،به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان میبد، این جلسه که در دفتر معاونت توسعه دانشگاه علوم پزشکی تشکیل شد، تفاهم نامه ساخت شبکه بهداشت و درمان، خانه بهداشت حسن اباد، مرکز سلامت جامعه ندوشن و تعمیرات برخی مراکز و خانه های بهداشت شهرستان میبد امضا شد.

بنا براین گزارش، در این تفاهم نامه مقرر شده، پنجاه درصد هزینه ها از طرف وزارت بهداشت و مابقی از منابع استان و شهرستان و کمکهای خیری تامین گردد.
سرپرست شبکه بهداشت میبد اعلام کرد: در این جلسه فرماندار میبد نیز قول تامین زمین مناسب و جذب منابع خیری را داد و بدیهی است در صورت اجرایی شدن این تفاهم نامه، برای اولین بار است که این حجم اعتبارات در حوزه بهداشت برای ستاد شبکه بهداشت و مراکز بهداشت میبد هزینه می گردد.
دکتر سهیلی افزود: ساختمان شبکه بهداشت میبد بسیار قدیمی است و هرچند از چندین سال قبل پیگیریهایی جهت ساخت مکان جدید انجام شده است اما این موضوع به نتیجه ای نرسیده بود و ما امیدواریم ظرف دوماه آینده عملیات احداث آن آغاز گردد.رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.