Skip to Content

سردار فتوحی در جمع فرماندهان پایگاههای مقاومت میبد:

آمریکا تبدیل به نمایشگاهی از شکست های پی در پی شده است/ بررسی نقشه های پشت پرده ی توافق


فرمانده سپاه الغدیر در جمع فرماندهان پایگاههای مقاومت بسیج میبد، ضمن اظهار به اینکه آمریکا هیچ مشکلی را حل نمیکند، به بررسی نقشه های پشت پرده ی توافق هسته ای پرداخت.

به گزارش میبد خبر، در این نشست که با موضوع «آمریکا بعد از توافق هسته ای» برگزار شد، سردار فتوحی با پرسش این سوال که، چرا اینقدر آمریکا روی مسئله ی هسته ای تمرکز کرده است؟، به حدیثی از امام علی(ع) اشاره کرد که: « چشم بیاندازید تا انتهای دشمن را ببینید و از حیله ی آنها واقف شوید»

وی  به نقشه های پشت سر این توافق اشاره کرد و اظهار داشت: دوقطبی کردن مردم، ایجاد مجلس اصلاحات آمریکایی به جای مجلس جمهوری اسلامی، جایگزینی خبرگان آمریکایی بجای خبرگان جمهوری اسلامی، گرفتن انگیزه و روحیه ی استکبار ستیزی مردم، عدم کمک به فلسطین و لبنان و سوریه و براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی از نقشه های آمریکا در پشت سر این توافق است.

فرمانده سپاه الغدیر ادامه داد: آنچه باعث پیشرفت اسلام شده است: استکبار ستیزی ها، مبارزه با ظلم، دفاع از ملت های مظلوم، اطاعت از ولایت فقیه و اجرای احکام دین مبین اسلام بوده است.

اکبر فتوحی با بیان اینکه، آمریکا در سراب زندگی میکند، اظهار داشت: آمریکا به نمایشگاهی از شکست های پی در پی تبدیل شده است و این رژیم در حال خداحافظی از تاریخ است.

وی در ادامه به نقش بسیجیان در معرفی آمریکا به مردم اشاره داشت و بیان کرد: راه حل رفع مشکلات را در اقتصاد مقاومتی است و مردم باید بدانند که آمریکایی که نمی تواند مشکل خودش را برطرف کند، نمی تواند مشکل دیگران را حل کند.
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.