Skip to Content

امام خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از دانشجویان و دانش آموزان:

آمریکایی‌ها از «خوش‌بینی و ساده‌اندیشی» مصدق استفاده کرده و کودتا به راه انداختند


رهبر فرزانه انقلاب در هزاران نفر از دانشجویان و دانش آموزان در آستانه روز ملی مبارزه با استکبار : جمهوری اسلامی با صدای رسا و بدون بیم از دشمن علیه ظلم، سلطه و استکبار فریادمی کشد؛ تکریم ملت ایران بخاطرتأثیر همین حرکت است. این صدای رسا را ازدست ندهید. شعار «مرگ بر آمریکا»ی شما پشتوانه قوی عقلانی دارد ؛ معلوم است که این مرگ،بر «ملت آمریکا» نیست بلکه بر «سیاستهای آمریکا و استکبار» است .

به گزارش میبد خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، هزاران نفر از دانشجویان و دانش‌آموزان در آستانه‌ی 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.

** مبارزه با استکبار یک حرکت معقول، منطقی، خردمندانه، دارای پشتوانه علمی و متکی به تجربه ملت ایران است.

** اشتباه مصدق پس از ملی شدن صنعت نفت تکیه و اعتماد و امید به آمریکا بود. آمریکایی‌ها از این خوش‌بینی و ساده‌اندیشی استفاده کردند و کودتا را براه انداختند.

** جوانان اسناد درس‌آموز لانه جاسوسی را بخوانند.

** یکی از کارهای آمریکایی‌ها در سال‌های اخیر این است که کسانی را وارد کنند به بزک کردن چهره آمریکا.

** وانمود می‌کنند آمریکایی‌ها اگر یک روزی هم دشمن بودند امروز دیگر دشمنی نمی‌کنند.

** می‌خواهند چهره دشمن پنهان بماند تا از دشمنی او غفلت شود و بتواند خنجر خود را از پشت فرو کند. عده‌ای مغرضانه و عده‌ای از روی ساده‌لوحی این کار را می‌کنند.

مشروح این خبر متعاقبا اعلام خواهد شد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.