Skip to Content

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

امروز محاکمه سران فتنه بیش از هر زمانی احساس می شود/ سنگ اندازی ها در سیاست خارجی ایران ناشی از فتنه 88 است


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:بابیان اینکه فریب مردمی فتنه گران منجر به سرخوردگی سیاسی مردم شد خاطر نشان کرد: فتنه 88 دشمنان نظام را تا حدی گستاخ و پررو کرد که آنها در تحلیل‌های خود دم از انحلال نظام اسلامی می زدند.

به گزارش میبد خبر ، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در مصاحبه با خبرنگاریزدرسا بابیان اینکه تجلی اراده یک ملت  معتقد و ولایت مدار در نهم دی‌ماه به منصه ظهور پیوست اظهار داشت:اراده خودجوش و محکم مردم بار دیگر ضربه سنگینی را بر پیکره آمریکایی‌ها وارد کرد.

وی با اشاره به اینکه حضور اقشار مردم نشان از هوشیاری،  بصیرت و تصمیم‌گیری یک ملت در پاسخ به ندای روشنگرانه رهبر انقلاب داشت افزود: ملت ایران همواره ثابت کردند که پای انقلاب و آرمان‌های امام راحل ایستادند و هرگاه احساس کردند که به باور آن‌ها تعرض شده در عرصه ورود خواهند کرد.

دکتر جوکار بیان کرد: مردم در نهم دی‌ماه با  دفاع جانانه‌  ازحریم ولایت  نقش بی‌بدیلی خود در حفظ و تداوم انقلاب اسلامی را به تصویر کشیدند.

نماینده مردم یزد در مجاس تأکید کرد: سرانجام صبر انقلابی مردم در نهم دی‌ماه سرآمد و مردم به خیابان‌ها روانه شدند و خط پایانی را بر همه حقارت‌ها و هزینه‌ها تحمیلی بر کشور کشیدند.

وی با اشاره به اینکه سنگین‌ترین هزینه‌های کشور در سال 88 و در جریان فتنه رقم خورد افزود: فتنه 88 علاوه بر هزینه‌های مادی و معنوی  اعتماد مردم را خدشه دار و هزینه‌هایی در سیاست خارجی و تعامل با دیگر کشور را متوجه انقلاب کرد.

وی بابیان اینکه فریب مردمی  فتنه گران  منجر به  سرخوردگی سیاسی مردم شد خاطر نشان کرد: فتنه 88 دشمنان نظام را تا حدی گستاخ و پررو کرد که آنها در تحلیل‌های خود دم از انحلال نظام اسلامی می زدند.

جوکار به  نقش کلیدی سفارت‌خانه‌های در هدایت و مدیریت فتنه گران و تخریب‌ها و آتش‌سوزی در کف خیابان‌ها اشاره کرد و گفت: گستاخی سفارت‌خانه‌های غربی به حدی رسیده بود با نقش‌آفرینی در فضای مجازی  صراحتاً در امور داخلی کشور دخالت می‌کردند.

 وی در ادامه با اشاره به اینکه باید حدومرزی میان فتنه گران و اصلاح‌طلبان قائل شد بیان کرد: اگرچه بخشی مهمی از افراد ضدانقلاب و معاند، تندروهای اصلاح‌طلب بودند اما آنچه مسلم است هسته‌ی مرکزی خاص و مدیرت فتنه  توسط خود آمریکایی‌ها اداره شد.

نماینده مردم یزد و اشکذر در پایان محاکمه سران فتنه را برآوردن خواست مردمی و استقلال قوه قضائیه خواند و گفت: زمان آن رسید است که با محاکمه سریع موسوی و کروبی حق نظام و مردم استیفا شود.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.