Skip to Content

فرماندهی انتظامی استان یزد:


فرماندهی انتظامی استان یزد گفت: امروز بزرگترین هدف دشمنان ایجاد فاصله بین مردم و مسئولین است.

به گزارش میبد خبر، سردار محمد رضا میرحیدری در صبحگاه نیروهای مسلح شهرستان میبد با اشاره به جنگ اقتصادی و فرهنگی همه جانبه دشمنان انقلاب جهت از بین بردن نظام اسلامی و محور مقاومت بیان داشت: تهاجمات اخیر دشمنان برعلیه ملت شریف ایران بخاطر سیلی محکمی است که آنها از فرزندان این انقلاب و جبهه مقاومت خورده اند و به دنبال این هستند که صفوف متحد جبهه مقاومت تزلزل و شکاف ایجاد کنند، اما حلاوت و شیرینی برکات انقلاب اسلامی برای مردم ما و سایر ملت ها این امید را می دهد که در مقابل همه مشکلات و توطئه های استکبار مقاومت و ایستادگی کرده و در رکاب ولایت زمینه ساز ظهور صاحب اصلی آن حصر ولی عصر (عج) باشند.

وی افزود: امروز امنیت بزرگترین نعمتی است که خدای متعال در مقابل ایمان، ایستادگی و از خود گذشتگی شهدای بزرگوار و ایثارگران به این ملت عطا کرده است. نیروهای مسلح در کنار هم و در رکاب ولایت باید برای اقتدار سطح امنیت و پایداری آنت محکمتر از گذشته و با دعای خیر مردم و خانواده معظم شهدا و جانبازان این امنیت را ارتقاء بخشند.

فرماندهی انتظامی استان یزد وحدت را مهمترین رکن بقای انقلاب دانست و گفت: این وحدت سبب می شود تا بتوانیم دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی را حفظ کنیم. در همین سخنرانی اخیر مقام معظم رهبری ایشان نیز بر حفظ وحدت، حمایت از دولت و دستگاههای اجرایی برای پیشبرد اهداف انقلاب و امام بزرگوار(ره) تاکید داشتند. این مسئله برای ما تکلیف ایجاد کرده تا با حمایت از مسئولین و دستگاه ها فضایی را ایجاد کرده تا آنها بتوانند با صداقت و روحیه خدمت گزاری برای مردم تلاش کنند. مردم مهمترین سرمایه انقلاب و مهمترین رکن و عامل ایجاد پیروزی این انقلاب هستند.

سردار میرحیدری ادامه داد: امروز باید کاری کرد تا انقلاب اسلامی بتواند در تما زوایا اهداف خود را محقق کرده و با شتاب بیشتر منویات رهبری را عملی سازد. در این راستا مهمترین وظیفه نیروی انتظامی حفظ ارزش هاست. امروز باید پلیس در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی و دانش محور باشد تا بتواند با دانش تخصصی خود با درایت و قدرت بیشتر با مجرمین و برهم زنندگان آرامش و امنیت مردم برخورد کند.

وی با اشاره به اینکه بزرگترین هدف دشمنان ایجاد فاصله بین مردم و مسئولین است، ابراز داشت: باید با تقویت روحیه خدمتگزاری خودمان و خدمت بی منت برای مردم عزیز اجازه ندهیم دشمنان در صفوف متحد ملت رخنه کنند و باید با اصلاح ساختارهای سنتی ارائه خدمت امیدواری مردم به نظام اسلامی و حاکمیت را افزایش داد.

سردار میرحیدری در پایان تصریح داشت: استان یزد در مسیر اصلی بسیاری از اهداف اصلی دشمنان قرار دارد که در ارتباط با قاچاق انسان و انتقال اتباع بیگانه با این سن و سال و نگاه تکفیری که برخی از آنها دارند وظیفه سنگینی بر دوش ماست. در زمینه قاچاق کالا با توجه به اینکه دشمن به دنبال تزلزل در نظام اقتصادی است و همچنین تولید و توزیع و قاچاق مواد مخدر نیز بیش از پیش تلاش داشته و ایفای نقش کنیم.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.