Skip to Content

امام جمعه موقت میبد:

امروز بدحجابی و بدپوششی ضربه زدن به دین و تیشه به ریشه اسلام است


حجت الاسلام حسنی با اظهار تاسف از بدپوششی ها گفت : بعضی از جوانان هم توجه ندارند و با پوشش بد در خیابان ظاهر می شوند در حالی که لباس حاکی از شخصیت انسان است و انسان مومن باید شخصیت خود را حفظ کند.

به گزارش میبد خبر، امام جمعه موقت میبد در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در نماز عید فطر، اظهار داشت : در مساله برجام و برنامه جامع هسته ای ؛ پرچم دار این انقلاب یعنی مقام معظم رهبری ، صریح و روشن، بر آن تاکید کرده است و فرمایشات ایشان در حقیقت حرف همه ملت ماست.

وی افزود: شورای عالی امنیت ملی و مجلس شورای اسلامی باید این برجام را کلمه به کلمه و با دقت و وسواس بررسی کنند.

حسنی با تاکید بر اینکه ما هنوز هم به طرف های مقابل اعتمادی نداریم،  تصریح کرد : آنها ممکن است با وسوسه ها و بعضی از فریب ها خواسته باشند بعضی نکات که جزء خطوط قرمز ماست را دور بزنند و مجلس شورای اسلامی و امنیت ملی تمام راههایی که  ممکن است بهانه به دست دشمن دهد را باید با دقت بررسی کنند، تا خطوط قرمز زیر پا گذاشته نشود و ملت ما را دور نزنند.

امام جمعه موقت میبد تصریح کرد : امریکا و استکبار و آنهایی که ۳۶ سال در مقابل ملت ایران ایستادند، بدانند: این توافق چه امضا بشود چه  نشود، بحث استکبار ستیزی ما ریشه در قران دارد و جزو ذات انقلاب است.

حجت الاسلام حسنی در بخش دیگر از سخنان خود با اشاره به تجمع اخیر زنان میبدی در دفاع از حجاب ، عفاف و اعتراض به وضع بدحجابی در شهرستان میبد گفت : اگر در جامعه بدحجابی خودنمایی می کند و یک عده ای دانسته و ندانسته یکی از احکام قرآن را زیر پا می گذارند: این خلاف دستور قرآن است و مردم در برابر آن مسئول هستند .

وی ادامه داد: در جامعه دینی زشتی ها و پلشتی ، کم کاری ، گرانفروشی ، اختلاص ، رشوه و کم فروشی نباید وجود داشته باشد چرا که همه این ها منکر است و باید جلوی آن گرفته شود.

رئیس دفتر امام جمعه میبد با اظهار تاسف از بدپوششی بعضی از آقایان و نوجوانان و جوانان گفت : بعضی از جوانان هم توجه ندارند و با پوشش بد در خیابان ظاهر می شوند در حالی که لباس حاکی از شخصیت انسان است و انسان مومن باید شخصیت خود را حفظ کند.اما بدپوششی و بدحجابی میان خانم ها بیشتر نمایان است و آنهایی که دختر بزرگ در خانه دارند بدانند که امروز بدحجابی و بدپوششی ضربه زدن به دین و تیشه به ریشه اسلام است

حسنی در ادامه با اشاره به وظیفه ی امر به معروف و نهی از منکر اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر در حد تذکر لسانی، وظیفه همه ماست و در هر جایی از کشور و شهر ما اگر کسی امر به معروف و نهی از منکر را انجام داد، هم مردم و هم دستگاههای ذیربط باید از آنها حمایت کنند.

امام جمعه موقت میبد در ادامه جنایت آل سعود در طول ۴ ماه اخیر علیه کشور یمن، از زمین، هوا و دریا به جرم اینکه نمی خواهند نوکر آل سعود و امریکا و اسرائیل باشند را از خوی وحشیانه این رژیم توصیف کرد و گفت : تخریب زیرساخت های این کشور فقیر و به خاک و خون کشیدن زنان و کودکان از صفحه تاریخی این رژیم صفاک و همپای با اسرائیل در مسأله کودک کشی است که وهابیت در طول حیات تاریخی خودشان برای عالم اسلام درست کرده اند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


دکتر میبدی
دوست دارم همانطور که تجمع کردیم در مورد حجاب در مورد گران فروشی و غیره هم تجمع کنیم
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۵/۳ ۰۹:۵۳