Skip to Content

حجت الاسلام محمد اعرافی در خطبه های نماز جمعه این هفته:

امروز اگر می خواهیم انقلاب باقی بماند باید بصیرتی عاشورایی داشته باشیم و رهبر را تنها نگذاریم/متاسفانه داخلی های نفوذی می گویندفصل فصل گفتمان است نه موشک!/خدایی نکرده شنیده نشود و نبینیم که کسی در مقابل این فتنه گرها تواضع و فروتنی کند


وی بیان داشت: این فتنه گرها کسانی هستند که داشتند کشور را می فروختند و موجب زوال کشور می شدند و ما نباید رکون داشته باشیم و خدایی نکرده شنیده نشود و نبینیم که کسی در مقابل اینها تواضع و فروتنی کند.

 

امام جمعه موقت میبد در خطبه های نماز جمعه این شهرستان ضمن گرامیداشت مناسبتهای پیش رو بویژه میلاد حضرت زهرا(س)، بیان داشت:از دامن زن است که مرد به معراج می رود و زن می تواند با خانه داری کردن صحیح و برعهده گرفتن تربیت اصولی، اولادی را پرورش دهد که مانند شهدا و ایثارگران و رزمندگان، با رشادت خود افتخار آفرینی کنند و حماسه ساز باشند.

وی افزود: زن باید الگوی و سرمشقش حضرت زهرا(س) باشد و باید زحمات چنین زنهایی را قدر دانست و آنها را تکریم کرد.

حجت الاسلام محمد اعرافی با بیان اینکه حماسه 12 فروردین و برگزاری رفراندوم، اولین انتخابات کشور بود اظهار داشت:سکولارها و کسانی که میخواستند دین را از سیاست جداکنند و خواستار حذف اسلامی از جمهوری و جایگزینی دموکراتیک بودند، با تدبیر امام و نیز مردم با شرکت در این رفراندوم، مشت محکمی به دهان آنها زدند.

خطیب جمعه موقت میبد با اشاره به اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، بعنوان پیام نوروزی رهبر انقلاب، ده اقدام اساسی برای حل مشکل اقتصاد از بیانات رهبری در آغاز سال را بیان داشت و افزود: دشمن در پی این است که برجام 2 و 3 و بقیه آن را القا کند تا ما از اصول اساسی کشور و نظام صرفنظر کنیم، تا جاییکه فقط صورتی از جمهوری اسلامی باقی بماند و نه سیرت آن.

وی ادامه داد: امروز اگر می خواهیم انقلاب باقی بماند باید بصیرتی عاشورایی داشته باشیم و رهبر را تنها نگذاریم.

حجت الاسلام اعرافی همچنین با بیان اینکه امروز دشمن می خواهد تا از پیشرفت در صنعت دفاع دست برداریم اذعان کرد: اکنون دارند اینطور برای امنیت ما تعیین تکلیف می کنند چراکه امریکا هنوز در حال تحریم کردن ایران است و متاسفانه داخلی های نفوذی هم همراه آنها در شبکه های مجازی متاسفانه می گویند فصل فصل گفتمان است نه موشک!

وی با اظهار تاسف گفت : پس از قضیه هسته ای، اکنون به سراغ دفاع موشکی و امنیت ما آمده اند ولی بخدا قسم اگر این مانورها و آزمایشهای موشک های قاره پیما نبود معلوم نبود امروز چه بلایی بر سر کشور ما می آمد و اگر بخواهند دست از پا خطا کنند اسراییل و تمام نهادهای آنها را نابود می کنیم.

خطیب جمعه موقت میبد با اشاره به اینکه دشمن با تزرریق بی اعتمادی و نداشتن اعتماد به ننفس می خواهد بر ما تسلط پیدا کند افزود: دشمن با جدا انداختن بین دین و سیاست می خواهد ما را از انقلابی بودن بیاندازد و از حالت ستبری مقابل نفوذی ها و فتنه گرها بیاندازد و می خواهد مقابل فتنه گرها رکون داشته باشیم ولی " لَا تَرْكَنُوا إِلَى الَّذِينَ ظَلَمُوا".

وی بیان داشت: این فتنه گرها کسانی هستند که داشتند کشور را می فروختند و موجب زوال کشور می شدند و ما نباید رکون داشته باشیم و خدایی نکرده شنیده نشود و نبینیم که کسی در مقابل اینها تواضع و فروتنی کند.

حجت الاسلام اعرافی در پایان اظهار داشت: تذکری که لازم است بدهیم اینست که تبریک بگوییم به نماینده منتخب مردم میبد و از خداوند می خواهیم که ایشان را همراهی کند تا مشکلات اقتصادی ما حل شود چرا که اکنون چقدر صنایع تولیدی داریم که نزدیک به 60 الی 70 درصد آنها در رکود به سر می برند و امیدواریم با تلاش مسئولین این مشکلات برطرف شود.

 

 
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 4.0 stars out of 5.