Skip to Content

فرمانده بسیج دانشجویی میبد:

امروزه کسانی مسئول اجرای اقتصاد مقاومتی شده اند که به اقتصاد مقاومتی اعتقادی ندارند


گل محمدی با اشاره به واردات بی رویه ومدیریت نشده بعضی کالاها، این کار را به ضررکشور دانست و افزود: امروزه کسانی مسئول اجرای اقتصاد مقاومتی شده اند که به اقتصاد مقاومتی اعتقادی ندارند.

به گزارش "میبدخبر"، جلسه دوم از سری نشست های بررسی اقتصاد مقاومتی با محوریت اقتصاد مقاومتی اقدام وعمل در دانشکده علوم قرآنی میبد با حضور و سخنرانی گل محمدی فرمانده بسیج دانشجویی ناحیه میبد برگزارشد.

در این جلسه گل محمدی به بیان  سیاست های کلی و اصول اقتصاد مقاومتی در ابلاغیه ی مقام معظم رهبری پرداخت وبا بررسی این اصل ها وسیاستها به بیان گزارش وتبیین واقعیتهای روز کشور پرداخت.

همچنین به پیام مقام معظم رهبری به اجلاسیه اقتصاد مقاوتی اشاره کرد و گفت: امروز نیاز به عمل در اقتصاد مقاومتی داریم.

پایگاه خبری بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی میبد نوشت: گل محمدی با اشاره به واردات بی رویه ومدیریت نشده بعضی کالاها، این کار را به ضررکشور دانست و افزود: امروزه کسانی مسئول اجرای اقتصاد مقاومتی شده اند که به اقتصاد مقاومتی اعتقادی ندارند.

وی همچنین از دانشجویان خواست با توجه به ابلاغیه سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری دانشجویان آن را مطالعه و به تبیین وعمل به آن بپردازند.

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.