Skip to Content


امروز، مناظره روانبخش با دهقانی؟!


همچنین احتمالا مناظره برخی دیگر از کاندیداهای حوزه انتخابیه میبد و تفت در این برنامه انجام شود اما تاکنون برنامه ای قطعی برای آنها اعلام نشده است

به گزارش "میبدخبر"، مراسمی با حضور حجت الاسلام و المسلمین قاسم روانبخش و دکتر کمال دهقانی، دو کاندید شاخص حوزه انتخاباتی میبد و تفت، امروز دوشنبه ساعت 10 صبح در دانشگاه آیت الله حایری میبد برگزار می شود.

همچنین شنیده ها حاکی از آن است که علیرغم تاکید و دعوت مکرر یکی از کاندیداها برای برگزاری مناظره، کاندیدای دیگر سعی در برگزاری سخنرانی یا معارفه بجای مناظره می باشد.

 همچنین احتمالا مناظره برخی دیگر از کاندیداهای حوزه انتخابیه میبد و تفت در این برنامه انجام شود اما تاکنون برنامه ای قطعی برای آنها اعلام نشده است.

خبر تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 3.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.