Skip to Content

در آستانه برگزاری یادواره ۶۶ شهید شهیدیه؛


در آستانه برگزاری یادواره ۶۶ شهید شهیدیه ، امام جمعه میبد با حضور در منزل خانواده های در قید حیات ۴ شهید محله شهیدیه از صبر و استقامت آنها تجلیل و از آنها دلجویی کرد.

به گزارش میبد خبر،  آیت الله اعرافی از شهیدان تقی نسب ، رضایی ، شیخی و فصاحت بعنوان جوانان مومن ، متعهد و انقلابی یاد کرد و گفت : این عزیزان از همان دوران نوجوانی در مسیر ارزشهای متعالی اسلام و انقلاب بودند که شهادت برای همیشه مدال افتخار برای آنها شد.

امام جمعه میبد با بیان اینکه انقلاب اسلامی با 8 سال دفاع مقدس و با فداکاری و شجاعت جوانان ما ، گفتمان جدیدی را در دنیا پدیدآورد افزود : امروز خون جوانان ما که به حق در راه آزادی و استقلال و دفاع از ارزشهای اسلام ریخته شد ، راه بیداری و آزادگی را به روی همه آزادگان جهان بازکرد.
وی تصریح کرد : برای مقابله با استکبار و صیانت از اسلام و انقلاب ، به پیروی از رهبر معظم انقلاب و ادامه راه شهداء نیاز داریم.
امام جمعه میبد گفت : خانواده های شهداء که عزیزتر از جان خود را تقدیم اسلام و انقلاب کرده اند ، بی هیچ چشم داشتی ، امروز هم هرآنچه از مال دنیا دارند با احداث اماکن عمومی ، مساجد و مدارس ، در راه رفاه و آسایش آحاد جامعه  قرار می دهند.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی خاطرنشان کرد : گرامی داشت یاد و خاطره شهداء و حرکت در مسیر نورانی و روشن این عزیزان علاوه بر تبین فرهنگ ایثار و شهادت به نسل امروز ، سعادت جامعه ما را تضمین و دشمنان را در تعرض به خاک کشور مایوس می کند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.
تغییر ساعات کار دستگاه های اجرایی در 9 استان برای مدیریت مصرف برق در تابستان