Skip to Content

در آستانه برگزاری یادواره ۶۶ شهید شهیدیه؛


در آستانه برگزاری یادواره ۶۶ شهید شهیدیه ، امام جمعه میبد با حضور در منزل خانواده های در قید حیات ۴ شهید محله شهیدیه از صبر و استقامت آنها تجلیل و از آنها دلجویی کرد.

به گزارش میبد خبر،  آیت الله اعرافی از شهیدان تقی نسب ، رضایی ، شیخی و فصاحت بعنوان جوانان مومن ، متعهد و انقلابی یاد کرد و گفت : این عزیزان از همان دوران نوجوانی در مسیر ارزشهای متعالی اسلام و انقلاب بودند که شهادت برای همیشه مدال افتخار برای آنها شد.

امام جمعه میبد با بیان اینکه انقلاب اسلامی با 8 سال دفاع مقدس و با فداکاری و شجاعت جوانان ما ، گفتمان جدیدی را در دنیا پدیدآورد افزود : امروز خون جوانان ما که به حق در راه آزادی و استقلال و دفاع از ارزشهای اسلام ریخته شد ، راه بیداری و آزادگی را به روی همه آزادگان جهان بازکرد.
وی تصریح کرد : برای مقابله با استکبار و صیانت از اسلام و انقلاب ، به پیروی از رهبر معظم انقلاب و ادامه راه شهداء نیاز داریم.
امام جمعه میبد گفت : خانواده های شهداء که عزیزتر از جان خود را تقدیم اسلام و انقلاب کرده اند ، بی هیچ چشم داشتی ، امروز هم هرآنچه از مال دنیا دارند با احداث اماکن عمومی ، مساجد و مدارس ، در راه رفاه و آسایش آحاد جامعه  قرار می دهند.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی خاطرنشان کرد : گرامی داشت یاد و خاطره شهداء و حرکت در مسیر نورانی و روشن این عزیزان علاوه بر تبین فرهنگ ایثار و شهادت به نسل امروز ، سعادت جامعه ما را تضمین و دشمنان را در تعرض به خاک کشور مایوس می کند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.