Skip to Content


امامی کاشانی:به حضرات آیات جنتی، یزدی و مصباح رأی خواهم داد


به گزارش میبدخبر به  نقل از فارس، آیت‌الله محمد امامی‌کاشانی خطیب موقت نماز جمعه تهران طی بیانیه‌ای دخالت‌های رسانه‌های بیگانه در انتخابات خبرگان رهبری را محکوم کرد: متن این بیانیه به شرح زیر است: انتخابات در این کشور تابلویی است برای نشان دادن اقتدار جمهوری اسلامی و عزت و انسجام ملت ایران، مخصوصاً انتخابات خبرگان که نشان‌دهنده این حقیقت است که ملت ایران با همین انسجام و وحدت و اقتدار به همراه فقیه جامع‌الشرایط مدیر و مدبر به عنوان ولی امر و ولی‌فقیه حرکت می‌کند و برای ولایت از همان زمان حضرت امام (اعلی‌الله مقامه) مقامی والا و بالا معتقد بوده و ملت ایران می‌دانند که اگر ولایت امام خمینی به عنوان ولی‌فقیه نبود کشور از چنگال استکبار نجات نمی‌یافت. بنابراین مجلس خبرگان از عظمت خاصی برخوردار است و من به مردم عزیزمان توصیه می‌کنم که حضور پرشور و حماسی در روز جمعه 7 اسفند پای صندوق‌های رأی داشته باشند و درباره چند نکته تذکر می‌دهم: 1. شیطنت شبکه بی‌بی‌سی تازگی ندارد. انگلیس همیشه شیطنت‌ها را هر روز متناسب با زمان خود داشته است و مردم عزیز ما به آن توجه و وقعی نمی‌دهند و امروز هم توجهی نخواهند کرد و نه تنها موجب خستگی و دلسردی مردم نمی‌شود که جنبش و حرکت بیشتری در انتخابات از خود نشان خواهند داد. 2. نسبت به افرادی که شبکه روباه پیر انگلیس داشته -شبکه‌ای که با روحانیت کشور دشمن است و این و آن نمی‌شناسد و همه را دشمن خود می‌شناسد- بداند که من به این شخصیت‌ها، حضرات آیات جنتی، یزدی و مصباح رأی خواهم داد. این شخصیت‌ها جزء افرادی هستند که به نظام جمهوری خدمات سیاسی، علمی و فرهنگی فراوان داشته‌اند و توصیه من این است که مردم عزیزمان به این آقایان رأی دهند. 3. ملت بصیر و فهیم ایران راه خود را پیدا کرده و به بیگانه توجهی نمی‌کند و به روحانیت متعهد کشور علاقه داشته و بر اساس اعتماد خود به آنها رأی می‌دهد. 4. کاندیداتوری اینجانب در مجلس خبرگان بر اساس تکلیفی است که شرعاً و وجداناً دارم که در کنار ولی امر و فقیه عظیم‌الشأن بتوانم خدمات علمی و فرهنگی و سیاسی را انجام دهم. 5. بر این اساس، کاندیدا شدم و صاحبان محترم لیست‌ها خود بر اساس اعتمادی که به اینجانب داشته‌اند مرا در لیست قرار داده‌اند. در خاتمه، باز هم از ملت بزرگ ایران درخواست دارم بدون توجه به این سر و صداها 7 اسفند پای صندوق‌های رأی رفته و به خود اجازه ندهند که در خانه نشسته و به آینده کشورشان بی‌توجه باشند. ان‌شاءالله این روز به عنوان روز امتحان و افتخار در کارنامه خود به ثبت خواهد رسید. محمد امامی‌کاشانی اسفند 1394

به گزارش میبدخبر به  نقل از فارس، آیت‌الله محمد امامی‌کاشانی خطیب موقت نماز جمعه تهران طی بیانیه‌ای دخالت‌های رسانه‌های بیگانه در انتخابات خبرگان رهبری را محکوم کرد:

متن این بیانیه به شرح زیر است:

انتخابات در این کشور تابلویی است برای نشان دادن اقتدار جمهوری اسلامی و عزت و انسجام ملت ایران، مخصوصاً انتخابات خبرگان که نشان‌دهنده این حقیقت است که ملت ایران با همین انسجام و وحدت و اقتدار به همراه فقیه جامع‌الشرایط مدیر و مدبر به عنوان ولی امر و ولی‌فقیه حرکت می‌کند و برای ولایت از همان زمان حضرت امام (اعلی‌الله مقامه) مقامی والا و بالا معتقد بوده و ملت ایران می‌دانند که اگر ولایت امام خمینی به عنوان ولی‌فقیه نبود کشور از چنگال استکبار نجات نمی‌یافت. بنابراین مجلس خبرگان از عظمت خاصی برخوردار است و من به مردم عزیزمان توصیه می‌کنم که حضور پرشور و حماسی در روز جمعه 7 اسفند پای
صندوق‌های رأی داشته باشند و درباره چند نکته تذکر می‌دهم:

1. شیطنت شبکه بی‌بی‌سی تازگی ندارد. انگلیس همیشه شیطنت‌ها را هر روز متناسب با زمان خود داشته است و مردم عزیز ما به آن توجه و وقعی نمی‌دهند و امروز هم توجهی نخواهند کرد و نه تنها موجب خستگی و دلسردی مردم نمی‌شود که جنبش و حرکت بیشتری در انتخابات از خود نشان خواهند داد.

2. نسبت به افرادی که شبکه روباه پیر انگلیس داشته -شبکه‌ای که با روحانیت کشور دشمن است و این و آن نمی‌شناسد و همه را دشمن خود می‌شناسد- بداند که من به این شخصیت‌ها، حضرات آیات جنتی، یزدی و مصباح رأی خواهم داد. این شخصیت‌ها جزء افرادی هستند که به نظام جمهوری خدمات سیاسی، علمی و فرهنگی فراوان داشته‌اند و توصیه من این است که مردم عزیزمان به این آقایان رأی دهند.

3. ملت بصیر و فهیم ایران راه خود را پیدا کرده و به بیگانه توجهی نمی‌کند و به روحانیت متعهد کشور علاقه داشته و بر اساس اعتماد خود به آنها رأی می‌دهد.

4. کاندیداتوری اینجانب در مجلس خبرگان بر اساس تکلیفی است که شرعاً و وجداناً دارم که در کنار ولی امر و فقیه عظیم‌الشأن بتوانم خدمات علمی و فرهنگی و سیاسی را انجام دهم.

5. بر این اساس، کاندیدا شدم و صاحبان محترم لیست‌ها خود بر اساس اعتمادی که به اینجانب داشته‌اند مرا در لیست قرار داده‌اند.

در خاتمه، باز هم از ملت بزرگ ایران درخواست دارم بدون توجه به این سر و صداها 7 اسفند پای صندوق‌های رأی رفته و به خود اجازه ندهند که در خانه نشسته و به آینده کشورشان بی‌توجه باشند. ان‌شاءالله این روز به عنوان روز امتحان و افتخار در کارنامه خود به ثبت خواهد
رسید.

محمد امامی‌کاشانی

اسفند 1394
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.