Skip to Content

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد:


محمود نوری شادکام از افزایش آمار فوتی‌های مبتلا به کرونا در یزد خبر داد و گفت: آمار فوتی‌ها اکنون به ۱۰ نفر رسید.

به گزارش میبد خبر، محمود نوری شادکام از افزایش آمار فوت مبتلایان قطعی به بیماری کرونا در یزد به ۱۰ نفر خبر داد و اظهار داشت: این خبر از سوی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان یزد تأیید شده است.

وی بیان کرد: امروز با درگذشت شش نفر دیگر از مبتلایان قطعی به بیماری کرونا در یزد، که غالباً دارای بیماری زمینه‌ای نیز بوده اند، آمار فوت شدگان مبتلا به ویروس کرونا در استان یزد به ۱۰ نفر افزایش یافته است.

نوری شادکام از هم‌استانی های عزیز درخواست کرد: ضمن رعایت دقیق نکات بهداشت فردی، همچنان از هرگونه رفت و آمد غیرضروری خودداری کنند و حتی‌الامکان در منزل حضور داشته باشند.

به گزارش مهر، تاکنون ۲۵ بیمار مشکوک یا مبتلا به کرونا نیز در استان درمان و ترخیص شده اند.

در حال حاضر بر اساس آخرین آمار، تعداد مبتلایان قطعی به کرونا در یزد به ۵۷ نفر رسیده است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.