Skip to Content

مدیرحج وزیارت استان یزد:

آمار ثبت نام کنندگان پیاده روی اربعین در استان یزد/به علت محدودیت در اعزام؛ زائران هرچه زودتر ثبت نام کنند


مدیر حج و زیارت استان با تأکید براین نکته که تنها ثبت‌نام کنندگان در سایت سماح می‌توانند عازم عتبات عالیات شوند اظهار داشت: با توجه به محدودیت اعزام از مردم عزیز استان می‌خواهم هر چه زودتر جهت ثبت‌نام اقدام کنند.

به گزارش "میبدخبر"، به نقل از یزد امروز: شریفی تعداد ثبت‌نام کنندگان درراهپیمایی اربعین امسال را 2650 نفر اعلام کرد و گفت: البته این آمار تا امروز بوده و این تعداد در قالب 950 گروه در سامانه سماح ثبت‌نام کرده‌اند

وی افزود: کار ثبت‌نام از زائرین از تاریخ 16 مردادماه در سایت سماح به نشانی https://samah.haj.ir آغازشده و تا نیمه ماه صفر ادامه دارد.

مدیر حج وزیارت استان با تأکید براین نکته که تنها ثبت‌نام کنندگان در سایت سماح می‌توانند عازم عتبات عالیات شوند اظهار داشت: با توجه به محدودیت اعزام از مردم عزیز استان می‌خواهم هر چه زودتر جهت ثبت‌نام اقدام کنند.

وی در خصوص تعداد موکب‌های پذیرایی از زائران در عراق هم گفت: برپایی موکب‌ها در حیطه وظایف ستاد بازسازی عتبات است.
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.