Skip to Contentپایگاه انتقال خون میبد، آمادگی خود جهت پذیرش اهداکنندگان خون در شب شهادت امیرامومنین علی (ع) را اعلام کرد.

به گزارش میبد خبر به نقل از میبدما، در اطلاعیه ای که توسط پایگاه انتقال خون میبد صادر شده، این پایگاه آماده پذیرش اهدا کنندگان خون در شب ۲۱ ماه مبارک رمضان می باشد.

در این اطلاعیه ضمن تسلیت پیشاپیش شهادت امیرالمومنین(ع) و گرامیداشت شب های قدر، عنوان شده؛ سه شنبه ۱۵ خرداد، مصادف با بیستم ماه مبارک رمضان از ساعت ۲۱:۳۰ الی ۲۴، پایگاه انتقال خون میبد آماده دریافت خون اهدا کنندگان خیر اندیش میبدی می باشد.

پایگاه انتقال خون میبد واقع در خیابان هفت تیر،  روبروی رضویه فیروزآباد و با شماره تماس ۳۲۳۲۴۰۵۰ بوده و ساعات کار عادی این پایگاه در دیگر روزهای سال صبح ها ۷:۳۰ الی ۱۳:۳۰ بعد از ظهر می باشد.

لازم به ذکر است، میبدی های عزیز، در هنگام مراجعه به پایگاه انتقال خون، کارت ملی خود را به همراه داشته باشند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.