Skip to Contentفوق تخصص اردکانی تبار مغز و اعصاب کودکان و نوجوانان آمادگی خود را برای معاینه رایگان بیماران در ۲۹ شهریورماه اعلام کرد.

به گزارش میبد خبر، پس از درخواست‌های مکرر مردمی، 29 شهریورماه سال جاری «دکتر حسین شجاع‌الدینی» در محل دانشکده طب سنتی شهرستان اردکان (واقع در خیابان مرحوم حضرت امام خمینی رحمه‌الله علیه)، بیماران مبتلا به بیماری‌های مغز و اعصاب در دو رده سنی کودک و نوجوان را معاینه خواهد کرد.

در این برنامه که از ساعت 9 صبح جمعه 29 شهریورماه آغاز و در ماه‌های آتی نیز ادامه خواهد داشت، کلیه مراحل معاینه با حضور دکتر حسین شجاع‌الدینی، استادیار دانشگاه علوم پزشکی استان البرز با همکاری جمعی از سایر پزشکان بومی به صورت رایگان و بدون دریافت وجه صورت می‌گیرد.

گفتنی است که این برنامه ویزیت و معاینه رایگان مغز و اعصاب کودکان و نوجوانان در جهت بررسی تشخیصی و درمانی متقاضیان ویژه مردم دو شهرستان اردکان و میبد بوده و برنامه‌های این پزشک حاذق و خیرخواه اردکانی در ماه‌های آتی بعداً اعلام خواهد شد.

شبستان

پایان پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.