Skip to Content


اقدام خوب شهرداری میبد در رفع سدمعبر چندین ساله اطراف میدان شهید صدوقی


عصر دیروز و پس از اخطارهای مکرر شهرداری میبد به مغازه‌های واقع شده در ضلع شمالی میدان شهید صدوقی و عدم توجه صاحبان این مغازه‌ها به اخطارهای مذکور، برخورد شهرداری وارد فاز جدیدی شد.

شهرداری میبد در اقدامی مقتدرانه، یکی از معضلات چند ده ساله میبد را مرتفع کرد.

به گزارش "میبدما"، عصر دیروز و پس از اخطارهای مکرر شهرداری میبد به مغازه‌های واقع شده در ضلع شمالی میدان شهید صدوقی و عدم توجه صاحبان این مغازه‌ها به اخطارهای مذکور، برخورد شهرداری وارد فاز جدیدی شد.

پس از طی مراحل مذکور و اصرار صاحبان این مغازه‌ها بر ایجاد سدمعبر، این بار اجرائیات شهرداری میبد باتفاق شخص شهردار با یک دستگاه لودر و یک دستگاه ماشین آتش نشانی در صحنه حاضر شده و صاحبان این مغازه‌ها را تهدید نموده که در صورتی که وسایل مغازه را از پیاده‌رو جمع نکنند، با لودر این اقدام را انجام خواهد داد که این اقدام موثر واقع شده و صاحبان مغازه‌های مذکور از خواسته‌های خلاف قانون خود کوتاه آمده و رفع سدمعبر نموده‌اند.

Image 2

گفتنی است چند روز پیش هم به همین خاطر بین نیروهای اجرائیات شهرداری میبد و صاحبان این مغازه‌ها درگیری فیزیکی ایجاد شد که پرونده آن در حال حاضر در دادگستری میبد مفتوح است.

گفتنی است سدمعبر این مغازه‌ها و نیز تجمع اتوبوسهای بین‌شهری در مقابل این مغازه‌ها -علیرغم ممنوعیت توقف- مشکلات عدیده‌ای را برای مردم میبد ایجاد کرده بود.

امیدواریم این اقدام خوب شهرداری میبد به همین جا ختم نشود و با همین قاطعیت در سایر موارد نیز عمل شود.

رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 3.0 stars out of 5.


میهمان
جالب اینجاست در خیابان امام اگر ماشین روشن باشه و برای یک توقف لحظه ای ماشین را پارک کنی 60 هزارتومان جریمه دادم اما اتوبوسهایی که کنار خیابان و نبش شمالی میدان صدوقی جهت یک مغازه خاص پارک میکنند وبصورت دوبل هیچ گونه جریمه ای نمیشوند... عجبا
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۳/۱۰/۲۵ ۱۴:۳۹