Skip to Content

به همت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی میبد؛


لوح تقدیر و هدایایی از طرف جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی میبد به نمایندگی از مردم میبد به پهلوان علیرضا کریمی اهداء شد.

به گزارش میبد خبر، نهاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی شهرستان میبد در اقدامی کاملاً خودش جوش و آتش به اختیار جهت دلجویی و تجلیل از حرکت ارزشمند کشتی‌گیر ملی‌پوش کشورمان علیرضا کریمی در مسابقات جهانی لهستان که اخیراً برگزار شد، یک عدد لوح تقدیر و یک سکه تمام بهار آزادی و یک نیم‌ سکه از طرف اعضای خود به وی اهداء شد.

این هدیه جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی میبد توسط برادر شهیدان محسنی فردر محل تمرین این قهرمان کشتی در شهرستان کرج  به این کشتی‌ گیر تقدیم شد و از زحمات این ملی‌پوش قدردانی شد.

لازم به ذکر است این کشتی‌گیر با اخلاق کشورمان در رقابت‌های مذکور، برای خودداری از مصاف با رقیب اسراییلی تعمداً بازی را به حریف روس خود واگذار کرد تا به‌این‌ترتیب از رسمیت دادن به نماینده رژیم سرطانی و کودک کش صهیونیستی جلوگیری کرده باشد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.