Skip to Content

مدیر حوزه علمیه یزد در واکنش به هنجارشکنی در میبد؛


مدیر حوزه علمیه یزد: اقدامات صورت گرفته در جشنواره میبد در شان مردمان دارالعباده و بخصوص مردم میبد باقدمت ایمانی و سابقه تربیت علمایی بزرگی همچون موسس حوزه علمیه قم نبود.

به گزارش میبد خبر، حجت الاسلام محمد شمس در گفتگو با خبرنگار یزدرسا با اشاره به حرکتی که در جشنواره حرکت و برکت درشهرستان میبد انجام گرفت گفت: اینکه جشنواره ای همراه با ساز و حضور مردان باشد مشکل ایجاد می کند و این کار در شان مردمان دارالعباده و بخصوص مردم میبد باقدمت ایمانی و سابقه تربیت علمایی بزرگی همچون موسس حوزه علمیه قم نبود.

مدیر حوزه علمیه یزد با تاکید بر اینکه نشاط با گناه ایجاد نمی شود افزود: دین با شادی اسلامی هیچ مشکلی ندارد و مردم را بسیار به شاد زیستن تشویق می کند ولی باید توجه کرد که با گناه نمی توان مردم را شاد کرد.
 
وی خاطر نشان کرد: حرکت امام جمعه شهرستان میبد خود اجرای فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر و کار بسیار شایسته ای است که متاسفانه این قضیه در جامعه امروز کم رنگ شده است.
 
 حجت الاسلام والمسلمین شمس ادامه داد: ما باید به حداقل های امر به معروف و نهی از منکر که قلبی باشد پایبند باشیم آن زمان هم تاثیرات مثبتی در پی خواهد داشت و فرد می تواند با ترک مجلس گناه این فریضه الهی را به نحو احسنت اجرا کند.
 
انتهای پیام/رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.